2726

عموم اینا یه سر اومدن اینجا دخترشون کلاسه دومه من خونه نبودم برگشتم رفتم تو اتاقم دیدم همه ی لوازم آرایشمو ریخته زمینن و سر ماتیکدرو باز کرده مالیده به همه چی😤😤😤 عطرمو رو خودش خالی کردههههه تازه خریده بودمش😩😭

اینا به کنار دوستم هدیع برام مجسمه دوتا دوست کع پیش همن گرفته بود شکونده بودد😭😭یه آینه قدی ام تازه خریدم لامپ دارع روش جای لک بود دس زده بود😭😭 اومدم خونه یهو دیدم رو تختم بالا پایین میکنه ناخوداگاه جیغ زدم سرش گفتم چی کردی با اتاااقم رو کردم بهش داد زدم کی بهت اجازه داده بیای تو اتاق من ترسید رف پیش مامانش مامانمم بهم غر زد گف ساکت زشته عمومم گف ولش کن راس میگه اتاقشو ترکونده ولی زن عموم گف ولش کن مامانی الان میریم خونه خودمون منم محل ندادم تو اتاق وسایلارو جمع کردم که رفتن خداییش حق با من نبود؟؟؟ عموم معذرت خواهی کرد ولی زن عموم رف تو قیافه منم محلش ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجبورش میکردی یه کمی جمع و جور کنه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706