2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو پیاما چی بازم بگو موضوعاتت به دردم میخوره😍😍

آخر شبا معمولا از طول روز می‌گفتیم و اگر چیزی باعث ناراحتی مون بود در میون میزاشتیم تا همدیگه رو آروم کنیم 

گاهی یکم موضوعات مثبت ۱۸میشد اینقدر میخندیدبم که حالمون بد میشد 

در کل از خاطرات صحبت کردن از موضوعات مهم و اصلی آینده صحبت کردن خیلی برای من جذاب بود 

چون اینطوری هم از گذشته با خبر میشدم هم افکارش بیشتر میشناختم 

لعنتی بجوری بلد بود حرف های عاشقانه بزنه که کرک و پرم می‌ریخت😂😂 من اصلا بلد نبودم بعد از اون یاد گرفتم

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2731

روزی شاید ۱۰ بار بهم زنگ بزنیم ولی همه تماسا کوتاهه

در حد دلم واست تنگ شده

راستی فلانی کارت داشت بهش بزنگ

سیب زمینی تحمرغ بخر

کی میای مردم از تنهایی

ازینحرفا...

تو چنین خوب چرایی...
ماهم از آینده از اینا ولی خب اینا واس یروز بقیش چی بگم😔

نه بابا همیشه حرف هست 

وقتی با هم حرف میزنید از چخبر امروز چه کردی شروع کنید 

دیگه تمامه 😂 همینطور میره تا آخر 

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2738
روزی هفت هشت ساعت اما یه طرفه من پیام میدم اونم چون پیجش دست ادمینه اصلا نمیبینه

😂♥️

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

درباره درس😐🥺♥️

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

عشق ندارم...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
روزی هفت هشت ساعت اما یه طرفه من پیام میدم اونم چون پیجش دست ادمینه اصلا نمیبینه

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

من فکر کردم تلفنی منظورته، خب زیاد حرف نمی‌زنیم تقریباً سکوت، شوهرم زیاد اهل حرف نیست، منم حوصلشو ندارم، فیلمم باهام نمی‌بینه اخلاق خاصی داره به کل، تلفنم بزنه برا کاری چیزی باشه زودم قطع میکنه، در کل زیاد اهل حرف نیستیم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706