2091
2079

من گشنمع

𝙊𝙪𝙧 𝙨𝙢𝙞𝙡𝙚 𝙖𝙣𝙙 𝙩𝙝𝙚 𝙩𝙚𝙖𝙧𝙞𝙣𝙜 𝙤𝙛 𝙩𝙝𝙚 𝙚𝙣𝙚𝙢𝙞𝙚𝙨 𝙗𝙪𝙩𝙩𝙊𝙘𝙠𝙨   تو داری خودتو میکشی که تو چشم 1000نفر شیرین بشی،من دارم خودمو تو چشم 999نفر تلخ میکنم.دوبار بخون!:)                                                                                   هیتلرم خوبع اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                https://t.me/Hich_zhچـنـــل نوشتع و دکلمع هام.                                                        

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم گشنمه

ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸
2087
کبک میخورین شما؟

منطورش کیک 🍰😅😅😁

خـــدایـــا شکــــرت❤️                        از تمام دلتنگی ها، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم       باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🧡💙          زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💚🍃                        
2050
کبک با چایی  یا ابلفضل 😁

کیکککککککک😁

خـــدایـــا شکــــرت❤️                        از تمام دلتنگی ها، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم       باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🧡💙          زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💚🍃                        
2104

چای و کیک دارم مامان و خواهرم بیرونن نمیچسبه

..اول و آخر فقط همسرت برات میمونه پس قدرشو بدون و از لحظه های که باهاشی لذت ببر ...بهترین و زیباترین رفیق دنیا @نفس_اقام دوست دارم😘😁