2737
2739

@۷۵۷۵sadaf

نی نی یار دوستم تگ نمیشه درستش میکنی

@نی_نی_یار_شب‍ 

@نی_نی_یار_شب    

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂میگه نینی یار دوستم تگ نمیشه😑

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2731
به به سلام خوش اومدی صدف خانم

بهار این دوستم ۲۰ ۲۰ ۲۰ مثل خودت خانمه

فرقش اینه چند سالی همکلاس بودیم و بهترین دوستی بود که موند برام .و تنها کسی که چیزایی که بهت گفتم و میدونه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
مرسی عزیزم💋❤

وایییی اولین پستت مبارک

راستی اینجا حرفای سیاسی ممنوعه یادت نره 

در مورد مادرشوهر ازادی گلم😂😂😂امشبم بشین تایپکای منو بخون

بهار این دوستم ۲۰ ۲۰ ۲۰ مثل خودت خانمه فرقش اینه چند سالی همکلاس بودیم و بهترین دوستی بود که موند ب ...

عزیزم مثل خودته پس🥰🥰😍😍خوشبختم

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2738
عزیزم مثل خودته پس🥰🥰😍😍خوشبختم

اره گلم تازه وارده چیزی بلد نیست کم کم یاد میگیره

2706