2737
2734

من آدمی بودم که ذاتا از نوشتن خیلی لذت میبردم🤗😂😂😂

بعد پسرعموها و پسرعمه هایی که از من بزرگ بودن و حس مشق نوشتنشون نمیومد مثلا میخواستن من خر شم کلی حرف و وعده وعید که بیا مشق مارو بنویس😂😂

یه بار یادمه مثلا من اول راهنمایی بودم پسر عمم سوم راهنمایی

بعد رفته بودم خونشون گفت بیا تو اینارو برام بنویس منم گفتم اوکیه گفت واقعا مینویسی گفتم آره بابا (تند هم مینویسم مثلا چیزی که اون تو نیم ساعت مینوشتو تو یه ربع مینوشتم😂)

خلاصه دفتر داد خودکار و ... ده دیقه بعد اومد سر بزنه یهو دیدم عصبیییی دفتر از زیر دستم کشیددد با اخممم😂😂😂گفتم چیشد اشتباه نوشتم ؟؟؟

گفت نه ولی این چه وضع نوشتنه گفتم خوب دست خطمه 🙁

گفت چرا اخههه دست خط توی نیم وجبی اینقدر خوب باشه😂😂(ذاتا دست خطم خوبه😂 از پدرم ارث رسیده دور از شوخی جدی میگم مثلا یادمه کلاس سوم دبستان اینا بودم معلم میداد براش بنویسم و ...)

گفتم خو چیکار کنم اینجوریه دیگه ناراحتی😒😒😒

گفت حالا که اینو خراب کردی معلم میفهمه😂بیا زبانو بنویس 

زبانو داد اونم تحریری مینوشتم😂دیگه عصابششش خورد شد گفت همین الان آماده میشی میری خونتون وگرنه کتک کاری میشه😂😂😂😂

خواهر من ۵ سال ازم بزرگتره سال دوم دبیرستان معلمشون یه تحقیق داده بود که باید دست نویس بود 

داد به من انجام بدم😂۴۰ صفحه برگ a4بود اول دور تا دور رو با مداد رنگیام کادر زدم به داخل رو تو کادر ها شروع کردم به نوشتن 

انقدر تمیز و خوش خط بود به عنوان تحقیق برتر بهش سرصف جایزه دادن😂😂😂

😂😂حالا این مشق بود منو بزرگترا صدا میکردن درس کتابشونو میخوندم بعد بهشون توضیح میدادم 😂 چقدر از حفظ نکردنشون حرص خوردم 

😐سوم دبیرستان بودم به پسرخالم که دانشگاه میرفت رفتم ریاضی یاد دادم پاس کنه😂😂😂

😐😐😐😐😐از این کارا لذت میبردم 😆(الان در حدی گشاد شدما خالم زنگ میزنه سوالای دبستانو میپرسه میگم خاله ولم کن سرچ کن میاره😂😂😂)

چه همه تایپ کردی دختر

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731