2737
2734

ناف میاد بیرون داخل نمیره که . 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نه بابا منکه اینجوری نیستم 

هفته هفت هستم

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اووووه هنوز اولشی عزیزم

بذار هفته های آخر بارداری بد میبینی دیگه ناف نداری 😁

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
آره من ۱۳ هفته ام  ناف منم رفته تو مثل چاه شده  یعنی راحت میشه با دبه ازش آب کشید بیرون ...

🤣🤣🤣🤣منم الان دراز کشیده بوده یدفعه چشمم بهش خورد حس کردم رفته داخل خوبه خیالم راحت شد حداقل یکی مثل من بود

🤣🤣🤣🤣منم الان دراز کشیده بوده یدفعه چشمم بهش خورد حس کردم رفته داخل خوبه خیالم راحت شد حداق ...

😂نگران نباش 

تو بارداری هر مدل بلایی سر ما میاد

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
تا این حد دقت نکرده بودم به نافم ولی خدایی حساسیت بی مورد نداشته باشید با آرامش بزار این روز ها بگذر ...

خخخخخ اره خوب الان چشمم بهش خورد جا خوردم گفتم ببینم چطوریه  مرسی

برا منم رفته بود داخل و رنگش تغییر کرده بود 

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2706