2726

سلام

واسه کسایی که نیاز به مشاور کنکور دارن یه پیشنهاد دارم

مشاوره با دکتر رضایی

برنامه ریزی دقیق و عالی میدن 

هر شب پیگیری میکنن و تحلیل گزارشکار انجام میدن 

هر روز صبحم پست انگیزشی میذاره 

هر دو هفته از سوالای سخت و چالش دار قلمچی و گزینه دو آزمون میگیرن

هزینشونم خیلی مناسبه نصف جاهای دیگه تقریبا

تا آخر امشب ۵۰ هزار تومن تخفیف دارن^^

آیدی تلگرامشون @Rezaei_s77 

مشاور ب درد نمیخوره

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

قیمت کل؟ 

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاور اینا همه بهونس

ادم باید خودش همت کنه بخونه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2728
مشاور یه راهنما هست که تو مسیر کمک و راهنمایی میکنه

میخاد چیکار کنه؟

برنامه میریزه دیگه

بازم همه چیز به خود ادم بستگی داره

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
میخاد چیکار کنه؟ برنامه میریزه دیگه بازم همه چیز به خود ادم بستگی داره

به نظر شما برنامه نویسی کار هر کسیه؟

برنامه سال به سال و کتاب به کتاب هیچ فرقی با برنامه مبحثی نداره؟

اگه برنامه نوشتن چیز پیش پا افتاده ای بود و مهم نبود واسه مشاورا دوره نمیذاشتن

منم نگفتم همه چیز به مشاوره 

هر مشاوری هم همچین ادعایی کنه شیاده

به نظر شما برنامه نویسی کار هر کسیه؟ برنامه سال به سال و کتاب به کتاب هیچ فرقی با برنامه مبحثی ندار ...

من نمیدونم ولی ادمی که خودش بخونه واقن نیازی به پشاوره نداره خودش واسه خودش برنامه میریزه از فلان ساعت تا فلان ساعت

من نمیدونم ولی ادمی که خودش بخونه واقن نیازی به پشاوره نداره خودش واسه خودش برنامه میریزه از فلان سا ...

نظر شما محترمه و کسی نمیتونه نظرش رو تحمیل کنه

ولی من که دو ساله با مشاور جلو اومدم به نظرم مسیرم خیلی هموار تر از زمانیه که بخوام بدون مشاور درس بخونم

نظر شما محترمه و کسی نمیتونه نظرش رو تحمیل کنه ولی من که دو ساله با مشاور جلو اومدم به نظرم مسیرم خ ...

چه عالی

البته من این یه سالو اصن در نخوندم

من خودمم نیاز به مشاور دارم

ولی خانمیو میشناسم که با وجود یک بچه

رتبه ی صدو هفتادو نه ازمون وکالت شد

بدون هیچ مشاوری فقط ازمونای ازمایشیو میداد

چه عالی البته من این یه سالو اصن در نخوندم من خودمم نیاز به مشاور دارم ولی خانمیو میشناسم که با و ...

اگه نیاز به مشاور داری دکتر رضاییو پیشنهاد میدم

واقعا؟؟؟؟؟؟

چه خوب

ماشالا چه اراده ای داشتن

قیمت کل؟ 

سلام عزیزان

بنده دانشجوی پزشکی و مدرس زیست شناسی درکرمان هستم

همچنین دوره آموزش مشاوره و برنامه ریزی رو زیر نظر موسسه معتبر گذروندم

اگه نیاز به مشاوره و برنامه کنکور داشتین در خدمتم

با سه طرح مشاوره مختلف بنا به شرایط و نیاز شما

مشاوره کاملا تضمینی در صورت عدم رضایت نصف هزینه به حساب شما برگردانده میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طرح مشاوره ای و ارائه مدرک معتبر به پی وی مراجعه بفرمایید