2737
2734

من فقط اگه بخوام چیزی بخرم میرم بیرون وگرنه با چوب هم بزنن منو دوست ندارم بیرون .

الان سه روزه همسرم ۶ صبح میره ۱۲ شب میاد وقت نداره خرید های خونه رو بکنه 

الان میخواستم برم یسری چیز میز بخرم از صبح تاحالا دارم میگم حالا میرم ولی اصلا حالشو ندارم 😑😑😑😑

ضعف کردم از گشنگی دلم کیک و کلوچه میخواد ولی دوست ندارم برم بیرون😪☹☹

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

جمله انگیزشی بگید برم بیرون 😂🤕

تو خونه خیلی بیکارم حوصلم سرمیره کاش یه کلاسی چیزی بود میرفتم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عاشق بیرونم منتظرم پسرم بیدار شه هوا خنک شه یکم بریم بیرون دور بزنیم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

اره 

من نمیدونم اخرین بار ک لباس خریدم کی بود دقیقا

با دوستام قرار گذاشتم ولی دم رفتن کنسل کردم 

اون روز ب زووور مامانم تا مغازه سرچهاراه رفتم

بخدا حس اصحاب کهف داشتم قیمت لباسا رو میدیدم

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
من عاشق بیرون و خرید و تفریحم

خرید لباس رو هم دوست دارم ،ترجیح میدم اگه میخوام برم خربد هرچی میبینم بخرم ولی وقتی پول دستم نیست نمیرم اصلا☹☹

افسردگی داریا یه روان پزشک برو خانوم ها عاشق خرید و بیرون رفتن هستن

نه بابا خنده رو تر از خودم ندیدم 😂😂فقط تو بیرون رفتن تنبلم

نه من عاشق بیرون رفتنم

اصلا یه جا بند نمی شم

فکر کنم شما درون‌گرا هستید

من یه دختر عمه دارم دقیقا مثل شماست

به زور می برمش تفریح 

هر پنج ثانیه یه بار می گه خبببب دیگه بریم خونه

کل زندگيش تو لپ تاپش و کتاب هاش خلاصه شده

من موندم چطور نمی پوسه تو خونه

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2706