2726
عنوان

دیبن هیدرامین خوردم خودکشی کنم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 6761 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو واسه همون خوردم ویگ

فک کردم نوشتی نگیره😂

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
2728

یک قاشق دو قاشق دیفن هیدرامین بنظر خودت کشنده اس!؟ اَی خِداااااا😑🤦🏻‍♀️

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
چیزیم میشه یا نهه؟ آقا من خیلی جون دوستم نگرانم بگید لطفاً://

ببخشید عنوانو دیدم خنده‌م گرفت🤭🤭

اگر بزرگسال و سالم هستین دیفن هیدرامین رو نیم ساعت قبل سفر تا بیست سیسی هم میتونید بخورین🌸🌸

البته این مقدار خیلی خواب اوره، دیمن هیدرینات بهتره

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706