2726
پسر ۱۴ ساله نباید درک درستی از دستگاه تناسلی یه زن و نحوه کارکردش داشته باشه، موقع درس خوندن و ورزش ...

عزیزم برو به کتاب علوم همین بچه ها نگاه کن قشنگ همه چی رو توضیح داده اینا همش روند طبیعی بدن اگه توضیحت درست و کافی باشه خیلی بهتره تا بره از جاهای دیگه تحقيق کنه و چشم و گوشش باز شه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
لطفا چشم و گوش پسرت رو باز نکن، بدم میاد از این خانم هایی ک میشینن حرف زنونه با پسراشون میزنن

عزیزم افراط و تفریط جفتش بده ولی خب این موضوع اونقدر هم بد نیست در حد تعادل و نرمالش واقعا گفتنش ایرادی نداره،خدا هم توی قران درباره این موضوع صحبت کرده پس ایرادی نداره،قرار نیست به پسر همسایه بگه که

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کلا خبر ازپسرهای ۱۴ ساله نداری! اونا نگفته همه چیزو میدونن وچشمشون به خیلی چیزا هست چون تو دوره ب ...

از زبون مادرش بسنده فرق داره، ابهت مادر میریزه پایین، حرمت ها شکسته میشه، هر چیزی ب وقتش

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.

این خیلی خوبه که یاد بگیره موقع حوصله نداشتن یا مریضی به مادرش یا خواهرش کمک کنه ولی بهتره کلا مشارکت تو کارهای‌منزلو یادش بدی که از‌جنسیت‌زدگی نسبت به یه کاری متوجه بشه باید خداقل کارهای خودشو و تا خدی اطرافیانشو انجام بده

2728
فقط لوسبازی نکنیدتوروخداموقع پریودی وحاملگی منظورم اینه اندازه نگهداریدتونازکردن که باعث دافعه میشه

حالا یک زن یه هفته لوس بشه چی میشه مگه😊

یک زن باردار ۹ ماه ناز کنه لوس بشه به کجا برمیخوره☺️

در برابر اینهمه درد و تحمل و تغییر هورمون و اذیتی که میشه 😊😊😊😊

اصلا من به این دوران نمیگم  لوس بازی یا ادا اصول😐

لطفا چشم و گوش پسرت رو باز نکن، بدم میاد از این خانم هایی ک میشینن حرف زنونه با پسراشون میزنن

شما باز نکن

دیگه پسرا تو 14 سالگی همههه چیزو میدونن

من خیلی مودب میگم مادر این دو سه روز خگاهرت حالش خوب نیست 

دیگه خودشون میفهمن

عزیزم برو به کتاب علوم همین بچه ها نگاه کن قشنگ همه چی رو توضیح داده اینا همش روند طبیعی بدن اگه توض ...

علوم بچه ها؟؟؟؟؟ خیر اینطور چیزی نیست، کتاب زیست اونم سال آخر تجربی

خوشم نیومد. زیاد جالب نیس بشینی با پسرت درمورد پریودی حرف بزنی. 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
عزیزم افراط و تفریط جفتش بده ولی خب این موضوع اونقدر هم بد نیست در حد تعادل و نرمالش واقعا گفتنش ایر ...

خب شما برو به هر پسر بچه ای رسیدی بگو دیگه هم منو ریپ نمیزنی

علوم بچه ها؟؟؟؟؟ خیر اینطور چیزی نیست، کتاب زیست اونم سال آخر تجربی

من که انسانی بودم همه چیزم تو راهنمایی معلما خودشون گفتن تو علوم دوران راهنمایی هست دیگه خودتون تحصیل‌کرده باشین میدونید دیگه 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
بنظرم يه نگاه به كتاب هاى درسى بندازيد شما🙄 خصوصا زيست و دين و زندگى😐 يه جورى ميگيد انگار هيچ جا ...

کتاب پسر ۱۴ ساله در مورد پریود چیزی نگفته، زیست سال آخر اونم تجربی، دیگه منو ریپ نمیزنی

سعی کن ازاون وربوم نیفتی اینباربابازکردن بیموردوبیجای مسایل والامن برادرم موعدپریودم روبفهمه معذب می ...

بله عزیزم درسته حرفت

ولی به نظرم همه خانموها احتیاج دارن که حداقل سه روز پریودی کسی بهاشون کاری نداشته باشه 

وقتی تو یه خانواده فرهنگش باشه کسی معذب نمیشه

مثل یه چیز عادی میشه. 

وقتی پریودی یه چیز بد باشه ادم ازینکه بقیه بدونن پریودی معذب میشی

2706