2737
2739
عنوان

ویار حاملگی

159 بازدید | 20 پست

سلام و خسته نباشید ببخشید من در بارداری قبلیم ویار وحشتناکی داشتم به این صورت که هیییچی نمیتونستم بخورم بیست روز آب نخوردم . تهوع شدید داشتم در نهایت که خون بالا میوردم. تا مرز مرگ میرفتم. سوالم اینکه کسی دکتر خوب برای پیشگیری و درمان ویار سراغ دارد که معرفی کند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیرابی و امتحان کن

معجزس

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
عزیزم🥺توهم مثل من هستی؟؟؟

من خیلی خیلی بد بودم برا همینه دو دلم دومیو دست تنها بیارم یا نه اینقدر بد بودم 

که موقعیکه زایمان کردمم هنوزم خوب نبودم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
من خیلی خیلی بد بودم برا همینه دو دلم دومیو دست تنها بیارم یا نه اینقدر بد بودم  که موقعیکه زا ...

وااااای خیلی بده . کاملا درکت میکنم . ولی من تصمیم رو گرفتم که زیر نظر دکتر باشم هرچی هم پیش بیاد طاقت بیارم. اگر جواب گرفتم میام راهکارامو اعلام میکنم که تو هم بیاری

حتما امتحان میکنم. ولی میخوام یه چند ماه زیر نظر دکتر خوب بام که پیشگیری بشه

ان شاءالله

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

واییی خیلی بدههه منم دقیقااا همین جوری بودم ولی دیگه طاقت نیاوردم رفتم دکتر تغذیه مکمل های غذایی بهم داد رژیم غذایی هم بهم داد عالیی بود الان که ماه 4 بارداری هستم تمام این حالتای بدم از بین رفت اگر خواستی شمارشو بهت بدم اسم دکترمم دکتر راضیه رجبی خیلی معروفه تازه مشاوره آنلاین هم میده

عزیزه دلم سیرابی برات معجزه میکنه تمیزبشورباآب ونمک وآبلیمو بزاربپزه ازخواب بیدارمیشی بخور انگارآبه روآتیش

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
واییی خیلی بدههه منم دقیقااا همین جوری بودم ولی دیگه طاقت نیاوردم رفتم دکتر تغذیه مکمل های غذایی بهم ...

سلام عزیزم واقعا براتون جواب داده؟ میشه شمارشو بهم بدین؟ چون خیلی تعریف خانم دکتر رجبی رو شنیدم خیلی ممنون میشم شمارشو بدین

2706