2733
2734

به امید اینکه پول بگیری بری تنهایی زندگی کنی و خرج کنی جدا میشی؟ اون بیرون با ۳۰۰ میلیون میخای چیکار کنی؟ بعدشم این اقا یه هزارتومنم‌نمیده

برو مخشو بزن برات بخره از مشاوره کمک بگیر سربراهش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه برم درخواست مهریه و نفقه بدم چی ؟مهریه ام عندالمطالبه ست 

چرا عزیزم برو مهریتو بزار اجرا با نفقه و اجرت المثل. اصلا بگو جداام نمیشم مهریه و نفقمو میخام. خونتم ترک نکن چون اگه ترک‌کنی نفقه بهت تعلق نمیگیره. شوهرت دست بزن داره؟

2731
اگه فقط خساسته که ولش بنظرم..هر کسی بالاخره یه عیبی داره

بابا مگه خساست کم چیزیه؟ میگه تواین ۵ سال همش ۲۰۰ هزار تونسته پس انداز کنه. مرتیکه پول خرید پوشاک بهش نمیده با لباسای شوهرش نکبتش تو خونه راه میره، خرجی نمیده 

خوب فکراتو بکن ببین خانوادت حمایتت میکنن چون استقلال مالی نداری بعدا رو سر خودت و بچت صدتا منت میزارن همین الانم ظاهرا خانوادتم واست کاری نکردن چون گفتی 1سال لباس نداشتی 

پدر مادرت میخریدن تا شوهرتم یاد بگیره 

بنظرم اول خودت کار پیدا کن خرج خونرو بده شاید شوهرت واسه اینکه نری کار بکنی دست کرد تو جیبش

به امید اینکه پول بگیری بری تنهایی زندگی کنی و خرج کنی جدا میشی؟ اون بیرون با ۳۰۰ میلیون میخای چیکار ...

موافقم شایدم از چاله در بیاد بیافته تو چاه شاید بتونی باسیاست و البته مشاوره سر براهش کنی

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2738
کی گفته مهریه بهش تعلق نمیگیره؟ مهریه تحت هر شرایطی تعلق میگیره به جز روابط نامشروع و زنا

حتی در موارد زنا و رابطه ی نامشروع هم مهریه ب زن تعلق میگیره ولی زن اگ خودش درخاست طلاق بده باید از همه ی حقو حقوش بگذره یتی زن‌نمیتونه درخاست طلاق داشته باشه چون حق طلاق با مرده.. مگر این ک زن موقع عقد حق طلاق رو جز شرایط ضمن عقدش باشه

عزیزم اگر فقط مشکل خسیس بودنشه،صحبت کن باهاش تو شرایط مناسب،ازش بخواه باهات بیاد پیش مشاور

بهش بگو تو زن هستی و باید ساپورتت کنه

اگر نکنه شرایط روحیت بد میشه

و بد شدن شرایط روحی باعث میشه دوراز جون ادم به کارهای دیگه فکر کنه

زن درخواست طلاق بده که مهریه بهش تعلق نمیگیره باید قبل از تقاضای طلاق درخواست مهریه بده بعدم بره وا ...

وااا كي گفته عزيزم شما كه نميدوني نبايد الكي بياي نظر بدي. خانم در هرررر شرايطي ميتونه مهريه رو اجرا بزاره، 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
حتی در موارد زنا و رابطه ی نامشروع هم مهریه ب زن تعلق میگیره ولی زن اگ خودش درخاست طلاق بده باید از ...

مگه زن میتونه اصلا درخواست طلاق بده؟ من تا جایی کع میدونم زن فقط میتونه درخواست مهرو نفقه بده که

من ازدواج اولم شکست خوردم باشرایط خیلی بد جدا شدم

همسرم خرجی نمیداد،رفیق باز بود،صدتادوست دختر داشت

کلا از لحاظ عاطفی ریخته بودم بهم

هیچ تکیه گاهی نداشتم بعد ۱۲ سال تحمل کردن

زدم به سیم اخر جداشدم

دوباره بعد مدتی ازدواج کردم که اینسری دیگه پدرم برام همسر انتخاب نکرد

خودم انتخاب کردم

قبل عقد هم تمام شرایطم رو گفتم،اول اینکه خسیس نباشه،خرجی بده،حساب کتاب ازم نگیره، وهزار تاچیز دیگه

فقط یه مشکلی هست که خیلی زود رنجه مثلا اگر یه کم بلند صداش کنم قهر میکنه باید از دلش دربیارم

2706