2737
2734

نه محبت میکنه نه بوس نه بغل هیچی ندارم خیلی غمگینم  پیشم نمیخواب هربار به بهانه مختلفی ازم جدا میخواب دوبار باردارشدم هردوبارو خیانت کرد دومین بارداریمو نمیدونم خیانت بود یانه اما به یه خانمی کلیپ داده بود هرچی گفتم گفت کسی، چیزی نبوده زیاد کاری برام نمیکنه مثلا من زنجیر طلا میخوام الان نزدیک 6سال گفتم بخر میگه ندارم ولی به داداشاش پول قرض میده  نسبت به من خسیس پول زیادی بهم نمیده با وجود درآمد بالاش 300میداد اونم از وقتی کرونا اومده یا نمیده یا دیر به دیر میده منو شریک خودش نمیدون پول به کسی بده من آخرین نفرم که درجریانم پنهان کاری زیاد داره از کنارم رد میشه یه نوک انگشتشم بهم نمیخوره چشم چرونم هست  من 31سالم اون 45سالش کارمند ام هست دوتا بچه کوچیک 7 ساله و 10ماهه دارم یه دختر و یه پسر نمیدونم چیکار کنم شما جای من باشین زندگی میکنین یا جدا میشین؟ بچه ها ببخشید اگر دیر جواب دادم پسرم بیدار هی اینور اونور میره باید دنبالش برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه تو وجودت حس شادی و خوشبختی نیست جدا شو!!  این زندگی نیست می کنی فقط داری روزهای عمرت می سوزونی تا بگذره!!!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم

بااین تفاصیل چرابچه دوم روهم آوردین؟خیلی جدی درموردمشکلاتت باهاش صحبت کن دیدی به نتیجه نمیرسی بگوجداشیم

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
2706