2733
2734
عنوان

کسی با پی جی دی یا اس نتیجه گرفته برا ی سقط مکرر کمکم میکنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19290 بازدید | 100 پست

راستش من 39 سالمه و دکترم تو شیراز گفت با توجه به سنم باید پی جی اس بشم. و چون تو اشیراز  پی جی سی نیست نمونه هامون رو فرستادن ازمایشگاه دکتر کریمی نژاد تهران. از 11 تا جنینم که از فریز دراوردن فقط  از 4 تاش تونستن نمونه بردارن که به درد پی جی اس بخوره.  و نتیجه ش هم که اومد دو تاش مشکل ژنتیکی داشتن

راستی شما هم واسه پی جی اس تلفات جنینتون زیاد بود منظورم اینه که تو شیراز مثلا از 15 تا جنین 5 تا یا 4 تا میفرسن واسه ازمایش بقیه جنینا موقع نمونه برداری خراب میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۵ تا جنین داشتم همه شون پی جی اس شدند و فقط ۷ تاشون سالم نشون داد 

اره جنین شناس شیراز وارد نبود و تازه کار بود و درواقع جنینای ما رو بیشترش خراب کرد تا بتونه نمونه گیری کنه.

من ۱۵ تا جنین داشتم همه شون پی جی اس شدند و فقط ۷ تاشون سالم نشون داد 

راستی شما جنیناتون رو فریز کردن بعدا  از فریز خارج کردن و نمونه گرفتن واسه پی جی اس یا روز 5م بدون فریز نمونه گرفتن؟

2728

من زمانی که تخمک کشی کردم و جنین تشکیل شد قرار بود جنین ها پی جی اس بشن بعد انتقال بدم که هایپر شدم و جنین ها بدون اینکه پی جی اس بشن فریز شدند سه ماه بعد زمان انتقالم بود که جنین ها رو از فریز دراوردند و پی جی اس کردند 

2738

سلام من ۶ماه قبل میکرو کردم که منفی شد الان ازمایش دی اف ای شوهرم شده ۷۰درصد که دکتر گفت خیلی بالاست الان دارو داده میخایم بازم میکرو کنیم به نظرتون پی جی اس انجام بدیم؟

سلام من ۶ماه قبل میکرو کردم که منفی شد الان ازمایش دی اف ای شوهرم شده ۷۰درصد که دکتر گفت خیلی بالاست ...

سلام عزیزم.ایشالا به زودی مامان بشی.در مورد پی جی دی بعضی دکترها اعتقاد دارن که یه روش تهاجمی هست و به جنین اسیب میرسونه.شما میتونین ای وی اف انجام بدین وقتی ایشالا باردار شدین تو هفته دهم بارداری ازمایشات غربالگری و امینوسنتز رو انجام بدین.این چیزیه که دکتر معالج من بهم گفت

سلا م به همگی .من سقط مکرر داشتم که ازمایشات نشکن داد جابه جایی کروموزمی دارم یعنی احتمال سالم شدن بچه ۲۵ درصده ..بعد از کلی مشاوره بهم گفتن طبیعی باردار نشو برو تخمک اهدایی ..این رو کریمی نژاد بهم گفت ..ریسک کردم بعد از سه بار حاملگی نا موفق خدا چهارمیش رو نگه داشت و یه دختر سالم دارم البته تو حاملکی امینوسنتز کردم و اکوی قلبی جنینی ..که خدا رو شکر سالم بود و الان دخترم ۷ سالشه ..سه سالش شد دو باره اقدام کردم که دو بار سقط داشتم تصمیم گرفتم برم رویان پی جی دی کنم ..دو سال طول کشید .بالاخره ۱۵ دی ماه پی جی دی و میکرو کردم از ۱۴ تا تخمک ..۱۱ تا جنین شد که سه تاش با پی جی دی جابه جایی کروموزمی نداشت و سالم بودن از سه تا دو تا کیفیت داشتن که دو تا جنین انتقال دادن ..الانم روز ۱۳ ام انتقالمه و دو شنبه باید برم واسه ازمایش ..بی بی چک زدم منفی بود نا امید شدم ..ولی اگه اینبار نشه سری بعدی رو به امید خدا بعد از عید شروع میکنم ..ان شالله که خدا کمک همه کنه..دامنشون سبز بشه ..کل هزینه من با دارو و پی جی دی و میکرو نزدیک ۱۰ تومن شد ...

2706