2733
2739

@هاردلی_کویین    

ایشون شاید بتونن کمک کنن

ببخشید بی اجازه تگ کردم❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بفرمائید سوالتون رو

سلام عزیزم

ببینید درست میگم که واسه مقاله باید تمام جملاتی که از مقالات دیگه میاریم باید پارافریز بشن و رفرنسشم میشه او رفرنسی که مقاله ای که داریم ازش استفاده میکنیم زده؟

سلام عزیزم ببینید درست میگم که واسه مقاله باید تمام جملاتی که از مقالات دیگه میاریم باید پارافریز ب ...

بله بنویس یه نقل از فلانی اگه داری به صورت apa رفرنس میدی

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738
یه مقدمه دادم بیرون برام بنویسن اومده عینننن‌ جملات مقالاتو ترجمه کرده گذاشته تو مقدمه😢😢😢

کار پژوهشی رو بهتره خودت انجام بدی...طرف هرچقدر متخصص و متعهد به کارش باشه 

اندازه خودت که از اون پژوهش حالی نمیشه

بسته به رشته مقدمه نوشتن فرق میکنه تو رشته های انسانی یه مبانی کای میگن و بعد مشکلی که هست رو مطرح میکنن  هدف کار رو میگن

تو رشته های تحلیلی و آزمایشگاهی هم یه امار میدن و بعد مشکل رو میکن و تحقیقاتی کعه در این موردانجام شده بعد هم هدف از این مقاله چیه

البته این دوتا که گفتم قاعده کلی بسته به خودت ریزه کاری ها رو از منابع مختلف بردار و کامل کن.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
یه مقدمه دادم بیرون برام بنویسن اومده عینننن‌ جملات مقالاتو ترجمه کرده گذاشته تو مقدمه😢😢😢

از ترجمه هایی کردن استفاده کن  به زبان خودت یه مقدمه خوب بنویس که پولتم هدر نره

ببخشید بخوام از یه کتاب رفرنس بزنم اولا میشه عین جمله کتابو نقل قول کنم؟ بعد رفرنس زنیش چجور میشه؟

بله عین جمله کتاب رو بنویس و رفرنس هم بسته به مجله  ای هست که میخای بفرستی...معمولا تو رشته های انسانی apa هست یعنی نام نویسنده و سال انتشار 

تو رشته های تجربی و ریاضی ونکور هست که همون شماره بندی

اول فرمت مجله رو نگاه کن

کار پژوهشی رو بهتره خودت انجام بدی...طرف هرچقدر متخصص و متعهد به کارش باشه  اندازه خودت که از ...

اره حق با شماست اما این مدت چندتا امتحان دارم اصلا وقت نمیشد خودم بنویسم فقط قسمت مقدمه اشو دادم بیرون گند زدا توش..باید تا پس فردا هم تحویلش بدم😭😭😭😭

بله عین جمله کتاب رو بنویس و رفرنس هم بسته به مجله  ای هست که میخای بفرستی...معمولا تو رشته های ...

علوم پزشکیم

ونکوره

ولی نمیدونم چطور رفرنسشو وارد اندنوت و بعد ورد کنم☹

اره حق با شماست اما این مدت چندتا امتحان دارم اصلا وقت نمیشد خودم بنویسم فقط قسمت مقدمه اشو دادم بیر ...

کمک خواستی میتونم کمک کنم عزیزم 

2706