1874
2079
عنوان

بدون اجازه رفتیم خونه همسایمون😥

440365 بازدید | 1852 پست

چندماه پیش طبقه پایین فروختن و همسایه جدید اومدن.دوتا پسر داره یدونه بظاهر ۷ساله بود یکی هم حدود۲ساله.چون نمتونست درست صحبت کنه و راه رفتنش آهسته بود😍وویی دلم میخواست گازش بگیرم همیشه اگر تو محوطه بود زل میزدم بهش

خلاصه گذشت و ما هیچ نوع مراوده و صحبتی نداشتیم.دیروز صبح زود ک باشوهرم رفتم بیرون دیدم زنوشوهر باهم با ی چمدون سوار ماشین شدن.بشوهرم گفتم اخی دوتا وروجک نبردن

ظهر من نهار درست میکردم شوهرم گفت نجار داره میادچون همه همسایه ها توافق کردیم ک هرواحدی جاکفشی یک مدل بزنیم هم قیمتش مناسب میشد هم اینکه شیک تر و بیرون خونه باشه ک تمیزترباشه

ساختمون ما اینجوره ک از راه پله هر طبقه درب جدا داره و میتونه اونو ببنده.یعنی مثل ی اتاق کوچیک میمونه ک درب راه پله+درب واحد+درب اسانسور هر۳تاش اونجا بازمیشه

نجار اومد و من رفتم ک راهنماییش کنم واس اندازه گیری

دیدم واحد پایین صدای گریه بچه ها میاد

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من💕دل من داند و من دانم و دل داند و من💕

صدا زدم بچه ها چرا گریه؟

یهو پسر بزرگه بزووور بحرف اومد گفت مامانم نیست ما تنهاییم میترسیم😔

حالا من ناراحت نجار میگه حتمی زود میان 

گفتم ناراحت نباش الان زنگ میزنم بیان

بازبون ساکتشون کردم ولی بچه کوچیک بازم گریه میکرد

حالا ن شماره دارم

ن دلم طاقت اورد

ن کلید داره کسی

اصلا نمدونستم چکارکنم

دوباره رفتم پایین دیدم ساکتن ساعت ۴عصر بود

گفتم نهارخوردین؟گفت ن 

گفتم برد ببین یخچال غذا دارین؟

سفره نون ببین کجاست

میوه دارین

ی چیزی بخورین هردوتون

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

هییییع بچه رو چجوری تنها گذاشتن نمیگن گازی چیزی باز میکنن خفه میشن؟😑😑😑😑😑

میشه برا قبولیم تو کنکور یدونه صلواتمهمونم کنی؟                    ..*..*..*..*...*....حاجت روا شی😍❤....*...*..*...*..*...*..         

عجبببب 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

شوهرم هرچی میگفتم اهمیت نمیداد

میگفت محال ممکن حتما الانا میان

تو چرا ایتجور میکنی

گفتم بابا دوتابچه ازصبح تنها و گرسنه

بیا حداقل برو مشاور املاک بپرس شاید تلفن داشت😔

میگفت بزرگش نکن حتما مادرشون چیزی گذاشته

2050

باورم‌نمیشه دوتا بچه رو خونه تنها گذاشتن چقد بی فکرن

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛                                      ⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ   ㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
من جای مامان بچه ها بهم برخورد، همسایه فضول دوست ندارم، وقتی هم بچه ها رو تنها گذاشتن لابد یه سفارش ...

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2104
من جای مامان بچه ها بهم برخورد، همسایه فضول دوست ندارم، وقتی هم بچه ها رو تنها گذاشتن لابد یه سفارش ...

لابد کودک ازاری هم ببینی میگی نکنه به مامان بچه ها بر بخوره ؟سکوت میکنی افرین 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

به بچه دوساله چه جوری سفارش شده حرفا میزنی ها

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛                                      ⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ   ㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──
1718