2726
عنوان

تو خدا بیاین بدبخت شدم

354 بازدید | 35 پست

ابروهامو فیبروز کردم خیلی پر رنگ شده معلومه

چیکار کنم رنگش کمتر بشه

مادرشوهرم اینا حساسن مذهبین چیکار کنم نفهمن تو رو خدا کمک کنین

خدایا کرونا رو تموم کن   

چند روز دیکه میریزه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اونا چه😐

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2728

عزیزم اولشه صبر کن تا زحمات خوب بشه بریزه بعد خیلی کوچیک تر و کمرنگ تر میشه

تا سه روز اول نباید بری حمام

بعدش بعد از هر حمام رفتن تغییر میکنه

فقط با دست نگیری بکنی زخمارو یا روش لیف بکشیا

خودش خوب میشه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

ب مرور زمان میره اینطور نمیمونه ک الان زخم داره زخماش میریزه

دوما قرآنا شمااختیار خودت ‌ داری دین و مذهب و اعتقاذ خودت و داری ی ادم عاقل و بالغی اینجوری استقلال و ازخودت نگیر

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706