2733
2734
عنوان

آخه بچه دوساله چ گناهی کرده😞

1326 بازدید | 69 پست

دیشب مهمومی بودیم خونه اقوام شوهرم 

شوهرم از وختی بچم یک سالش بود اونو تشویق میکرد به گاز گرفتن و زدن هی میگف بابارو گاز بگیر اونم اروم میگرف چون هنوز فکش قدرت نداشت شوهرمم ذوق میکرد میخندید یا میگف بابارو بزن اونم میزد هی میگفتم نکن بزرگ شه همه دوستاشو بچها رو میزنه گف بچه باید اینجوری باشه مظلوم نباشه

حالا ک دوسالشه همروووو گاز میگیره محکم چنگ میندازه میزنه همه ازش میترسن دیشب...

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔

ت. مهمونی شوهرمو هی گاز میگرف اونم هی میگف نکن و اخرش هولش داد بچه افتاد انقد کریه کرد شوهرم میگه ب مرگش راضی ام دور از جونش خدایا این چ شوهریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ت. مهمونی شوهرمو هی گاز میگرف اونم هی میگف نکن و اخرش هولش داد بچه افتاد انقد کریه کرد شوهرم میگه ب ...

بگو کاریه ک خودت یادش دادی

ب مرگ خودت راضی باش

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

میگه این بچه نیس ک بدم میاد ازش عی گاز میگیرع گفتم اموزشای خودته هیچی نگف خیلی ادم بی رحم و بی منطقیه

ت. مهمونی شوهرمو هی گاز میگرف اونم هی میگف نکن و اخرش هولش داد بچه افتاد انقد کریه کرد شوهرم میگه ب ...

یا خداااا 

ببخشید معذرت میخوام عجب خریه 

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2738

پسر من یازده ماهشه منو و باباشو گاز میگیره 

فکر کنم دندونش میخاره اینجوریه 

و گرنه نه توخونمون دعواس ن چیزی 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
خب هنوز اون بچه کوچیکه یه هفته این کارو انجام نده یادش میره...یه هفته تو خونه بمونید مثلا بهش شکلات ...

اصبا یادش نمیرع تو خونه مدام منو پدرشو گاز میگیره خوشش اومده عادت کرده

میگه این بچه نیس ک بدم میاد ازش عی گاز میگیرع گفتم اموزشای خودته هیچی نگف خیلی ادم بی رحم و بی منطقی ...

چه آدم مزخرفیه ببخشیدا ولی آدم همچین آموزشی به بچه ش میده؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
فقط اون سه نقطه اخر😂این داستان ادامه دارد... بخدا خوب داشتی پیش میرفتی اسی کامل تعریف میکردی خو

خخخخ طولانی شد

بگو تربیت خودته.دیگه هم نزار کسی روگازبگیره از سرش بنداز بهش نخندین 

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  

خودش یادش داده حالا هم نفرینش میکنه؟؟ همون لحظه میگفتی چند بار بهت گفتم این کارو یادش نده حرف گوش دادی؟ تو که مرد گنده بودی به حرف من گوش ندادی حالا میخای بچه به حرفت گوش بده این کارو نکنه؟ اوووووووفففف چقد حرص خوردم الان شیرم خشک میشه

2706