2733
2734

وای نه بیدارش کن خدای نکرده قندش میفته تو خواب

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لازم‌نیست دختر منم تخت از ۲ شب میخوابید تا ۹ صبح ولی استفاده کن تا یکی دوماه دیگه که دندون بخواد دربیاره که بعدش خواب بی خواب

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2731
2738

عزیزم بچتون خدای نکرده قند خونش نیوفته توی خواب سینه تو بذار دهنش بخوره دوست من بچش بیدار نمیشد دور از جون بچه شما بیهوش شده بود و یه هفته بیمارستان بستری شد بچش سه ماهش بود ولی خدارو شکر خوب شد

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
نزدیک دوماه دیگه عادت گرفته،شیرمیدم نمیخوره

عزیزم اون که عقلش نمیرسه شما مدیریت کن

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2706