2703
2553

اختلال خواب دارم در شبانه روز دو ساعت میخوابم ولی الان بدنم خیلی ضعیف شده واقعا نیاز دارم بخوابم چون همون دو ساعت هم زمانش دست خودم نیست مثلا چهار پنج صب زمانشه این هفته هر روز فقط یک ساعت تا نیم ساعت خوابیدم جمعه هم اصلا نخوابیدم اگه الان نخوابم برا فردا باید به مامانم بگم منم دوست ندارم برم دکتر😑قرص خواب اور هم بابام نمیزاره بخورم😖واقعا خستم ولی بلد نیستم بخوابم بگین چیکار کنم امشبم یک ساعت بخوابم فردا کلا بی حال میشم🥺

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاید صلوات بفرستی زود خوابت بگیره ..من وقتی خوابم نمیاد این کارو میکنم 

خوشبـختی همـــان لحظه ایـست ڪه احساس میڪنی خُـــدا ڪنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصـله میگیـری 🌸🍃
2714

همه برقارو خاموش کن تو اتاقت پشت سر هم ۱ دقیقه پلک بزن خوابت میاد 

اگه نشد ۱۵ دقیقه چشماتو ببند اصلا تکون نخور دومین مورد بهتره برای وقتاییم که خوابت میاد جواب میده  

Life is beautiful, it is! right from the moment you ✨️❤️became my life
منم🥺

یه بار چهار روز اصلا نخوابیدم خودم رو کشتم برا تلافی بیشتر از دو ساعت بخوابم نهایتا دو ساعت و بیست دیقه خوابیدم 😞

البته تو سال بین پنج تا شیش روز نزدیک به بیشتر از بیست و چهار ساعت پشت سر هم میخوابم ولی بیدار میشم کسل ام بعد خواب زیاد

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
عزیزم به پزشک اعتماد کن و زیر نظرش خوابتو درست کن

کلا یه دکتر گریزی خاصی دارم ...بچه بودم تو محیط اژمایشگاهی بودم الان میترسم 

این وقت شب وقتی این سوال و مطرح میکنی باید بدونی اونایی که میان تو تاپیکت دقیقا مثل تو هستن. خودشون اگر راه‌حلی داشتن الان  تو خواب خوش بودن خواااهر.  صبح سوالتو بپرس

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2706