2733
2734

شب که خوابیدی یه نامه برای فرشتها نوشتم گفتم  چون پسر خوبی هستی برات جایزه میزارن الان خوابه منم 200تومن پول گذاشتم زیر بالشتش صبح بیینه ذوق کنه 

بنظرتون این کار اشتباهه بچه به دروغ گفتن عادت میکنه 

یانه بزارم خوشحال باشه فکرکنه فرشتها گذاشتن براش

ممنون♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ی یکی دوبار مشکلی نیست و تشویق میشه و خوشحال ولی همیشه این کارو نکنین ک بد عادت میشه 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

والا منم کادو گذاشتم براش ،صبحش دید انقدر ذوق کرد الان ۹ سالشه هنوز گاهی در موردش میگه و باور کرده

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

کاش به پول عادتش ندی. براش یه وسیله کوچیک میگرفتی. بچه ها باید شاد باشن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706