2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جانم بلدم تقریبا

پریشب خواب دیدم یه جایی که اصلا جاش نبود مثلا توی کوه و دشت و دمن و اینا یه مغازه ای بود که چیزای خارجی داشت بعد منم‌انگاری پول داشتم یا شرایط جوری بود که انگاری فرصت پیش اومده بود یه کیفو خریدم همین که برش داشتم دیدم عه یه کفشم زیرشه و ست بودن دوتا شو با هم خریدم تو کیفم کلییییییییی لوازم آرایش بود ولی کل اینا انگاری دسته دوم بودن

و اما دیشب خواب دیدم اون پسری که روش کراش دارم انگاری هر دو مردیم و از هم دور شدیم من رفتم دنبالش قلبش نمیزد انگاری هر دو باید میرسیدیم بیمارستان بعد سوار یه ماشین شدیم مارو برد انداخت یه جای دور خیلی دور  و اونجا انگاری یه روستا بود یه دکتر اونجا بود بعد چند بار ضربان قلب اون پسر بالا رفت و من فهمیدم ولی باید میرفتیم بیمارستان خیلی حال بدی بود آخرش نرسیدم ینی از خواب پریدم  ولی همش داشتم ازون آب و کوه و پلا رد میشدم که ببرمش بیمارستان.

2731
من کتاب تعبیر خوابو حفظم

پریشب خواب دیدم یه جایی که اصلا جاش نبود مثلا توی کوه و دشت و دمن و اینا یه مغازه ای بود که چیزای خارجی داشت بعد منم‌انگاری پول داشتم یا شرایط جوری بود که انگاری فرصت پیش اومده بود یه کیفو خریدم همین که برش داشتم دیدم عه یه کفشم زیرشه و ست بودن دوتا شو با هم خریدم تو کیفم کلییییییییی لوازم آرایش بود ولی کل اینا انگاری دسته دوم بودن

و اما دیشب خواب دیدم اون پسری که روش کراش دارم انگاری هر دو مردیم و از هم دور شدیم من رفتم دنبالش قلبش نمیزد انگاری هر دو باید میرسیدیم بیمارستان بعد سوار یه ماشین شدیم مارو برد انداخت یه جای دور خیلی دور  و اونجا انگاری یه روستا بود یه دکتر اونجا بود بعد چند بار ضربان قلب اون پسر بالا رفت و من فهمیدم ولی باید میرفتیم بیمارستان خیلی حال بدی بود آخرش نرسیدم ینی از خواب پریدم  ولی همش داشتم ازون آب و کوه و پلا رد میشدم که ببرمش بیمارستان.

پریشب خواب دیدم یه جایی که اصلا جاش نبود مثلا توی کوه و دشت و دمن و اینا یه مغازه ای بود که چیزای خا ...

خب اون رابطه اگه شکل بگیره مشکلات ممکنه شما رو پرت کنه وسط گرفتاری و ممکنه تا مرز جدایی پیش بره(نبض کند) و شما با گذر از موانع (کوه و دشت)سعی کنین حفظش کنین 

کفش هم دست دوم بود؟

کفش ازدواجه

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
پریشب خواب دیدم یه جایی که اصلا جاش نبود مثلا توی کوه و دشت و دمن و اینا یه مغازه ای بود که چیزای خا ...

این که تو کوه یا ومن و جای نامشخص بودین نشون میده که دوست دارین به ادم بزرگی پناهنده بشین همانطور که خوتدن توضییح دادین ابن شخص میتونه کراشتون باشه اما خواب شما هشدار میده که این رابطه سر انجام خوبی نداره و یا اونطوری نیست که انتظار میره

خب اون رابطه اگه شکل بگیره مشکلات ممکنه شما رو پرت کنه وسط گرفتاری و ممکنه تا مرز جدایی پیش بره(نبض ...

اره دوتاشون دست دوم خیلی نو بودن انگار چیزی که بهت رسیده باشه و خیلی چیز خفنی باشه

2738
این که تو کوه یا ومن و جای نامشخص بودین نشون میده که دوست دارین به ادم بزرگی پناهنده بشین همانطور که ...

در واقعیت الان از هم جداییم و قبلا ایشون توی یه رابطه بد بودنو من سعی کردم نجاتشون بدم

اره دوتاشون دست دوم خیلی نو بودن انگار چیزی که بهت رسیده باشه و خیلی چیز خفنی باشه

ممکنه با مردی که جدا شده ازدواج کنین اما آدم با ارزشی باشه

شغل تحصیلات اصل و نسب

خب اون رابطه اگه شکل بگیره مشکلات ممکنه شما رو پرت کنه وسط گرفتاری و ممکنه تا مرز جدایی پیش بره(نبض ...

نبض اون نمیزد و انگاری من هم مرده بودم فقط میخواستم برش گردنم

ولی خب ماجرا اینجوری بود ایشون بعد تموم کردن یه رابطه بد من سعی کردم نجاتش بدم و بعد یه مدت دوستی معمولی ولش کردم شاید بیاد دنبالم که نیومد...

اگر در رویا دیدید که لوازم آرایش خریده‌اید در آینده ملاقاتی غیر منتظره با فردی خواهید داشت که تاثیری اساسی در میزان لذت بردن شما از زندگی خواهد داشت.

تعبیر خواب کیف لوازم آرایش :اگر در رویا خود شما یا کس دیگری در حال باز کردن کیف لوازم آرایش بود و در آن به دنبال وسیله‌ای می‌گشت نشانه‌ای از باز شدن درهای جدیدی در زندگی شما یا شخص دیده در خواب است. خواب‌های دیگری گه در مورد کیف لوارم آرایش دیده می‌شوند به مانند خرید کیف جدید همگی خبر از اتفاقی خوش در آینده‌ای نزدیک به فرد رویابین می‌دهد.

2706