2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن عموهام خواهرن دوتاش

مث دشمنن باهم😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2456

واییی راس میگی خیلی بده

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2714
وای چرا😂🤣

نمیدونم همش پشت سر هم حرف میزنن

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

نه باا اصلا خوب نیست

یکی از اشنا های ما سه تا پسرن با سه تا دختر خاله ازدواج کردن 

کافیه یکیشون با شوهرش دعواش بشه

میره خونه ی باباش به اون دوتا دختر خالش هم زنگ میزنه که من قهر رفتم شما هم جمع کنید بیایید😑

البته یه خوبی داره اینه که مطمئنی هیچ وقت طلاقت نمیدن😂

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اره خیلی خوبن خوشبحالشون دو تا داداش اولی که اومد دختر دایی مامانم گرفت داداش سومی دلش رفت برای آبجی زن داداشش.... ولی مخالفت شدید کردن که دوتا. داداش یکجا نه تو رو یه جایی دیگه میبریمو کلی تهدیدش.کردن پسره رو مامان پسره خودش  خواستگاری سه نفر رفت پسره باهاش نبود خانوادهاشون.مخالفت میکردن آخرش پسره گفت مامان قسمت من همینه بالاخره با هزار واسطه راضی شدن 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

منم دیدم توی اطرافیانم...همه چی به ذات آدما بستگی داره....دو تا خواهر جاری میشن پشت هم میشن و باهم خیلی صمیمی و خوب میشن...دو تا خواهرم میبینی به خون هم تشنه میشن...من هر دو مدلش رو دیدم...ولی اینکه برای شما خوب میشه یا بد به نظرم کلا باید یه فاصله ی ایمنی رو با جاریات حفظ کنی و از اون نزدیکتر نشی بهشون...چه خواهر باشن چه نباشن...

دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
2706