2737
2739
عنوان

شوهر خسیس

253 بازدید | 17 پست

حقوق میگیره اصلا پول ّه من و بچها نمیده

همه چی میخره

چکار کنم پول بده 

خسته شدم انقدر به زبون نرم بهش گفتم و اونم ردم کرده

سرکارم نمیزاره برم😒😒😒

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

خب منم دوست دارم تو کارتم و کیفم پول باشه

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کارتشو بگیر برو واسه خودت پول بزن حالشو ببر شب خوابه کارتشو بگیر اگه رمزشو میدونی

خب اس ام اس میاد 

نمیده کارتشو

2738
خب اس ام اس میاد  نمیده کارتشو

گوشیشو بنداز تو مستراح شب خوابه یواشکی کارتشو بگیر یه موجودی بزن صبح ببر بچسبونش به پیشونیش بعد بگو تو میگفتی پول ندارم که

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
گوشیشو بنداز تو مستراح شب خوابه یواشکی کارتشو بگیر یه موجودی بزن صبح ببر بچسبونش به پیشونیش بعد بگو ...

😂😂😂😂

کارت یارانه رو بگیر 

یک کتاب یا یه متن پیدا کن مثلا داری میخونی بهش نشون بده متنش تو روانشناسی هس؛میگه برا خانومتون پول جلو اینه بزارین حتی دستش ندین غرورش میشکنه 

تو یه نامه براش بنویس کلی ازش تشکر کن بعد بگو چیزی کم نمیزاری ولی پول تو جیبی لازمم میشه 

بهش ثابت کن با برنامه ریزی مثلا بگو وای امروز خونه نبودی فلانی خونه بود گفت بیزحمت یکم پول بدم کیفمو جا گذاشتم از خجالت اب شدم هیچی نداشتم 

یا بگو امروز خاستم یه لباس یهو بخرم با بقیه رفتم بیرون ولی هیچی پول نداشتم فلانی فهمیده گفته اگه نداری بدم بهت

در کنار اینام از پولایی مه برا خرید بهت میده یه مقدارشو برا خودت بردار

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
کارت یارانه رو بگیر  یک کتاب یا یه متن پیدا کن مثلا داری میخونی بهش نشون بده متنش تو روانشناسی ...

همه خریدا با خودشه حتی لباس زیرم باهام میاد😒

همه خریدا با خودشه حتی لباس زیرم باهام میاد😒

با بقیه نمیری خرید اصن که بگی پول بده برم خرید ؟یا از فامیل یا همسایه ای کسی چیزی بگیری بعد به شوهرت بگی پولشو بده بدم؟

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
با بقیه نمیری خرید اصن که بگی پول بده برم خرید ؟یا از فامیل یا همسایه ای کسی چیزی بگیری بعد به شوهرت ...

نه همش با خودش

متاسفانه

2706