2726

وقتی یه دختر به یه پسر خیانت میکنه و دوست پسر یا شوهر جدید دخترو میبینی .. قیافش قشنگتر از اونیه که مورد خیانت قرار گرفته

ولی برعکس وقتی پسری به دختری سر یه دختر دیگه خیانت میکنه بری دختر جدیدرو  ببینی یک هزارمه اولی قشنگ نیست هیچ یه عالمههه هم کم داره از لحاظ ظاهر و قیافه

بنظرتون این موضوع نشون نمیده که دخترا ظاهر بین ترن تو این مسائل؟ یا ربطی نداره؟

من بارها عمچین مواردی دیدم و شنیدم

خسته ام!  از ملاقات کردن ادم های تکراری در جسم ها وبدن های متفاوت 

خیلی پیچیده گفتی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرم گیچ میچی داده میره😑🙄

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
🤔

مثلا ی وقت میبینه ی دختر خیلی خوشگله ولی اخلاقش طوری طرف فراری میشه ازش ولی یکی قیافه نداره درعوض اخلاق داره و بلده چطور با پسری را جذب کنه و باهاش چطور رفتار کنه.البته خیلی از پسرا هم مریضن و دنبال تنوعند

2706