2726
عنوان

اگ به اونیک دوسش دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 41 پست
اخی چ مهربونه

اره خیلی احساساتی ومهربونه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
میگه سرتو بکوب به دیوار خوب میشه

بگو دلم گرفته ربطی ب سرم نداره ک

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگ قربون دل گرفتت همین.اصن ارومم نمیکنه البته چندوقتیه ایطور شده 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

میگفت: چته؟چیشده؟توضیح بده تابا هم حلشون کنیم.کی ماه منو ناراحت کرده که اینطوری دلش گرفته؟جون من گریه نکن.بیا تصویر تعریف کن ببینمت.بیا بغلم قشنگم.

لعنتی منو عادت داد به بودنش و غیب شد.

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
2728
میگ قربون دل گرفتت همین.اصن ارومم نمیکنه البته چندوقتیه ایطور شده 

بازم خوبه دیگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
میگفت: چته؟چیشده؟توضیح بده تابا هم حلشون کنیم.کی ماه منو ناراحت کرده که اینطوری دلش گرفته؟جون من گری ...

الان کجاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا فاصله بین دل و سر رو درک نمی کنن!!!! 

چ بد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم خوبه دیگ 

ن بابا کجاش حوبه.شب تا صب جون میکنم و زجر میکشم یگی بخاطر خیانت خودش یکی بیماریم ولی اصلا ب هیچ جاشم نیس

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
الان کجاس

کات کردم

اون آدم زندگی من نبود

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
ن بابا کجاش حوبه.شب تا صب جون میکنم و زجر میکشم یگی بخاطر خیانت خودش یکی بیماریم ولی اصلا ب هیچ جاشم ...

مردا چ بیمعرفت شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالمو خوب میکنه

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
کات کردم اون آدم زندگی من نبود

اذیت میکرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706