2703
2553
عنوان

میاین یا بیارمتون😏

157 بازدید | 21 پست

برا اسکارجای جوش به صورت فرورفته کی جواب گرفته.خودش یااطرافیانش

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیاییم😏😂

بیایییین

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2456

باید برین دکتر پوست با توجه به عمق و شدتشون درمان مناسب رو تجویز کنه

اسکار و فرورفتگی مخصوصا اگر زمان زیادی ازش گذشته باشه با کرم و پماد درمان نمیشه

احتیاج به لیزر و اینجور کارا داره 

Instagram📷me_in_netherlands 
میکرونیدلینگ اونم موقتیه

تا چقدر اثرداره؟یعنی هیچ راه دائمی براش نیس؟😏

باید برین دکتر پوست با توجه به عمق و شدتشون درمان مناسب رو تجویز کنه اسکار و فرورفتگی مخصوصا اگر زم ...

اره میدونم منم منظورم همسن درمانهاست.عمیق نیستن وکم هست دوسه تا جای فرورفته کنارگوشم.

2714
تا یه ماه تاثیر داره نه متاسفانه اینم از شانس ماس

😥هرچیزی یه درمانی داره نمیدونم این چه کوفتیه که درمان نداره

اره میدونم منم منظورم همسن درمانهاست.عمیق نیستن وکم هست دوسه تا جای فرورفته کنارگوشم.

من خودم میتونم بگم زیاد و عمیق بودن جای جوشام

سه جلسه برام لیزر آر اف و سه جلسه میکرونیدلینگ تجویز کردن دکترم

مثل پوست بچه ها نشده پوستم

ولی دیگه اونجوری هم که بود نیست

این قضیه که میگم مال پنج سال پیشه 

Instagram📷me_in_netherlands 
من خودم میتونم بگم زیاد و عمیق بودن جای جوشام سه جلسه برام لیزر آر اف و سه جلسه میکرونیدلینگ تجویز ...

هنوزاثرش هست؟پس راضی بودین

من خودم میتونم بگم زیاد و عمیق بودن جای جوشام سه جلسه برام لیزر آر اف و سه جلسه میکرونیدلینگ تجویز ...

2706