2737
2734
عنوان

امروز چیکارا کردید

132 بازدید | 30 پست

من که امروز کیک شکلاتی درست کردم 

خداروشکر تبدیل به سوهانی چیزی نشده 

😐😂😂😂

کار مفید امروزتون چی بوده  

یڪ نفر ماندھ از این قوم کھ بر می‌گردد !

مامانم کرونا گرفته

از صب فقط میدومممم تا شب 

کار خونه چرااااا تموم نمیشه؟؟؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یک ساعت پیاده روی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

خب خب بزار بگم

دوازده بیدار شدم بعد علافی کردم تا دو و نیم ک ناهار خوردم بعد رفتم دکتر بخیه هامو کشیدم رفتم دندونپزشکی برا کنترل بعد یکم بازار گشتم اومدم خوابیدم تا الان ک خدمت شمام

مثل چشمای خسته ی لبریز...
چت خواب غذا  چت خواب غذا  و همین روال ادامه دارد......😐

😂😂😂منم فقط نت فقط نت عصر فقط کیک پختن 

من هروز عصر شیرینی میپزم 

خونه رو جارو کشیدم. آشپزخونه رو مرتب کردم. ظرفا روشستم. غذا درست کردم به بچه رسیدگی کردم. کابینت‌ها رو ریختم بیرون دوباره مرتب کردم. لباس های بچه رو شستم. کار اینترنتیمو انجام دادم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
خب خب بزار بگم دوازده بیدار شدم بعد علافی کردم تا دو و نیم ک ناهار خوردم بعد رفتم دکتر بخیه هامو کش ...

خسته نباشی شام چی 

خوردی یا مثل من منتظری آماده بشه🤣🤸‍♀️

خونه رو جارو کشیدم. آشپزخونه رو مرتب کردم. ظرفا روشستم. غذا درست کردم به بچه رسیدگی کردم. کابینت‌ها ...

مادر نمونه 😍❤️خداقوت 

2706