2726

امروز با یه حاج اقای بزرگی صحبت میکردم ایشون گفتن برای امشب و فردا هر کس ایه ۳۵ سوره نور ( که معروف هست به ایه ی نور ) رو ۴۰۰ بار بخونه وهدیه کنه به محضر امام رضا (ع) ان شاالله که عیدی ویژه ای نصیبش میشه از اون حضرت . 

اگر موافق باشین تقسیمش کنیم که همه سهم ببرن . هر کس هر تعدادی که میتونه برداره که ان شاالله بشه ۴۰۰ تا . قبل از شروع و بعد از پایان هم صلوات بدین .

متن ایه : اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ ۖ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لَا شَرْقِيَّةٍ وَلَا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَىٰ نُورٍ ۗ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ ۚ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فعلا ۱۰ تا

قبل و پایان هر آیه صلوات بفرستیم یا صلوات بفرستم بعد ۱۰تارو بخونم دوباره آخرش صلوات بفرستم

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
من فعلا ۱۰ تا قبل و پایان هر آیه صلوات بفرستیم یا صلوات بفرستم بعد ۱۰تارو بخونم دوباره آخرش صلوات ب ...

گلم صلوات بده ده تا رو بخون و اخرش هم صلوات بده قبول باشه عزیزم

گلم صلوات بده ده تا رو بخون و اخرش هم صلوات بده قبول باشه عزیزم

مرسی خوشگلم 

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
پریودم باشی میشه بخونی؟من ....دم😢

فک نکنم ایراد داشته باشه عزیزم . ان شاالله قبول باشه گلم

۱۰ تا برا شفای داداشم التماس دعا

قبول باشه عزیزم ان شاالله که سلامتیشونو بدست میارن

2706