2733
2734
عنوان

بابام انگار واسه دختر همسایه جهاز میخره

| مشاهده متن کامل بحث + 2534 بازدید | 146 پست
خودت نمیتونی کار کنی عزیزم

شوهرم اجازه نمیده حتی این حدفارو ب اونم نگفتم

دیگه دارم میترکم فقط اینجا میتونم بگم خجالت میکشم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی عروسیته

لحظه شمادی میکنم برم ازین خونه دعا کن این ماه هروسیم بشه خواهش میگنم دعا کن نجات پیدا کنم فقط

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731

بهش بگو بهت پس میدم اما پس نده.وضیفشه برات بخرهه

لطفا وقتی میخواید بچه دار شید به اینجاش هم فکر کنید که بعدش ی بچه رو اینطور داغون نکنید😕وقتی خرجش نمیکنید لطفا نزایید

قابل توجه والدین عزیز

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند..
2738
خیلی بده ک اینجوری.ولی توشهر ما رسمه ک همه چی دخترو باید نامزدش تامین کنه لباس واین چیزا

خربدای بیرونم و اینامو کیف کفش همشو میخره

اما لباسی ک خونه بابام میپوشم رو چجوری بگم ببا برام بخر

خب بهش بگو ک دلیل رفتاراش چیه؟؟ یا از وام بهش پول نده

دااد میزنه قیاپت میکنه هی میگه قرض گرفتم الکی 

خربدای بیرونم و اینامو کیف کفش همشو میخره اما لباسی ک خونه بابام میپوشم رو چجوری بگم ببا برام بخر

اره عزیزم درکت میکنم منم تقریبا اینطوریم ولی بابام درحدتوانش برام جهیزیه خریده برام کمبودی نزاشته ولی ازوقتی نامزد کردم ی لنگه جورابم برام نگرفته😄

تقصیر خودته که شل گرفتی

چیکار کنم؟

چند بار جوابشو محکم دادم گفتم میخوای خریدایی ک واسه خونه میکنی گوشت و مرغ رو هم از وام در بیا

گفتم ب من پول نموند

سرم داد میزنه من دیگه عصابم نمیکشه حتی یکم ک ادامه میدادم میخواس منو بزنه

2706