2703
2553

خیلی ناراحتم

الان هرچی سرم میاد مریض میشم از سر عصابه معدم که دیگه داغونه

من ۳سال نامزدم تو این ۳ سال به خدا قسم بابام یدونه شال واسم نخریده

حتی یدونه تیشرت که من تو خونه بپوشم 

همشو نامزدم گرفته

در حالی ک ما هنوز نرفتیم که خونه خودمون

حالا اینا به کنار تو مجردی هم نمیخرید مامانم کار میکرد برام میخرید 

رسیدیم به وقتی ک عقد کردم

به جهاز و اینا

یعنی قشنگ زورش میاد واس من چیزی بخره

یه دروغایی تحویلم‌میده که

من دیدم از این بخادی بلند نمیشه رفتم وام ثبت نام کردم

الانم مثلا میگم بابا فلان چیز رو کم دارم میدونما پول داره میگه ندارم که حالا از دوستام قرض میگیرم بعد از پول خودش میده

ولی به شرط اینکه از وام پس بدم بهش

بقیه شو الان میگم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

مثلا واس عروسیم واسه خودش خرید کرده واس داداشم خرید کرده پول اونو هم از وام بر میداره من دیگه خسته شدم چیکار باید کنم

جمعا موند واسم ۲میلیون ، من با ۲تومن چجوری سرویس پذبرایی بخرم یعنی من ی روز خوش ندیدم از وقتی عقدم ، نشده یه چیزیو با دل خوشی بخرم از همه وسایلام خاطره بد دارم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

حتی پول شاباش و پول ارایشگاه مامانمو هم از وام حساب کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس بدی بهش😐

همه پولارو میخواد

الکی میگه قرض گرفتم

ولی پول خودشه حتی پول خریدی ک واس داداشم کرده رو هم از وام میگه برمیدارم

اون وام واسه وسایلام بود..

2714
2706