2091
2106

خیلی ناراحتم

الان هرچی سرم میاد مریض میشم از سر عصابه معدم که دیگه داغونه

من ۳سال نامزدم تو این ۳ سال به خدا قسم بابام یدونه شال واسم نخریده

حتی یدونه تیشرت که من تو خونه بپوشم 

همشو نامزدم گرفته

در حالی ک ما هنوز نرفتیم که خونه خودمون

حالا اینا به کنار تو مجردی هم نمیخرید مامانم کار میکرد برام میخرید 

رسیدیم به وقتی ک عقد کردم

به جهاز و اینا

یعنی قشنگ زورش میاد واس من چیزی بخره

یه دروغایی تحویلم‌میده که

من دیدم از این بخادی بلند نمیشه رفتم وام ثبت نام کردم

الانم مثلا میگم بابا فلان چیز رو کم دارم میدونما پول داره میگه ندارم که حالا از دوستام قرض میگیرم بعد از پول خودش میده

ولی به شرط اینکه از وام پس بدم بهش

بقیه شو الان میگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز عروسی و سر خونه زندگیم رفتنمه اونم بعد ۳ساااال....میشه تویی که اینو میبینی واسم دعا کنی و صلوات بفرستی؟میخوام همه چی خوب پیش بره منم خانوم خونم شم و عروس بشم💗

مثلا واس عروسیم واسه خودش خرید کرده واس داداشم خرید کرده پول اونو هم از وام بر میداره من دیگه خسته شدم چیکار باید کنم

جمعا موند واسم ۲میلیون ، من با ۲تومن چجوری سرویس پذبرایی بخرم یعنی من ی روز خوش ندیدم از وقتی عقدم ، نشده یه چیزیو با دل خوشی بخرم از همه وسایلام خاطره بد دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز عروسی و سر خونه زندگیم رفتنمه اونم بعد ۳ساااال....میشه تویی که اینو میبینی واسم دعا کنی و صلوات بفرستی؟میخوام همه چی خوب پیش بره منم خانوم خونم شم و عروس بشم💗

حتی پول شاباش و پول ارایشگاه مامانمو هم از وام حساب کرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
حتی پول شاباش و پول ارایشگاه مامانمو هم از وام حساب کرده

اخی🥲

چی دهات منده پس سد بی گدار آویدمه/ پیر تهنایم که مندیر زوار آویدمه/ مین مالی که ای همه هوفشت کیوون ایکنن/ گاگریو خون، پا مزار هر کنار آویدمه/ دا فقیرم شو اخونم ایگو بوتون هی ایا/ بو نویده خو ابینم بی برار آویدمه/ زردکه‌یم چل ستین لارمه تو ور برشت/ شاهد چهمستن زحم کلار آویدمه/ غم به دینم وسته ار سیلس کنم گیرم اونه/غم الو بی رحم و مم کوگ تار آویدمه/ جور دالویی که دهدر آخریسه خن برن/ من عروسی ور غم تهلی دچار آویدمه/ چی پلنگ گرده کنده مین خم پیت ایخرم/ سیرم از دنیای خم بس تهل و خار آویدمه/ صحو زی وا میل وخنده  ری وه ری مرگ ایروم/ خان چار لنگم که سی سر ری به دار آویدمه
پس بدی بهش😐

همه پولارو میخواد

الکی میگه قرض گرفتم

ولی پول خودشه حتی پول خریدی ک واس داداشم کرده رو هم از وام میگه برمیدارم

اون وام واسه وسایلام بود..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
2104
اخی🥲

چه چیزایی ادم میشنوه واقعا تو نی نی سایت

چی دهات منده پس سد بی گدار آویدمه/ پیر تهنایم که مندیر زوار آویدمه/ مین مالی که ای همه هوفشت کیوون ایکنن/ گاگریو خون، پا مزار هر کنار آویدمه/ دا فقیرم شو اخونم ایگو بوتون هی ایا/ بو نویده خو ابینم بی برار آویدمه/ زردکه‌یم چل ستین لارمه تو ور برشت/ شاهد چهمستن زحم کلار آویدمه/ غم به دینم وسته ار سیلس کنم گیرم اونه/غم الو بی رحم و مم کوگ تار آویدمه/ جور دالویی که دهدر آخریسه خن برن/ من عروسی ور غم تهلی دچار آویدمه/ چی پلنگ گرده کنده مین خم پیت ایخرم/ سیرم از دنیای خم بس تهل و خار آویدمه/ صحو زی وا میل وخنده  ری وه ری مرگ ایروم/ خان چار لنگم که سی سر ری به دار آویدمه
خودت نمیتونی کار کنی عزیزم

شوهرم اجازه نمیده حتی این حدفارو ب اونم نگفتم

دیگه دارم میترکم فقط اینجا میتونم بگم خجالت میکشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی عروسیته

لحظه شمادی میکنم برم ازین خونه دعا کن این ماه هروسیم بشه خواهش میگنم دعا کن نجات پیدا کنم فقط

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهش بگو بهت پس میدم اما پس نده.وضیفشه برات بخرهه

لطفا وقتی میخواید بچه دار شید به اینجاش هم فکر کنید که بعدش ی بچه رو اینطور داغون نکنید😕وقتی خرجش نمیکنید لطفا نزایید

قابل توجه والدین عزیز

جدید نیستم😢ی عدد تعلیق شدم .وقتی اعتقادت با من متفاوته میتونی پستامو نخونی و رد شیییی نه اینکه گزارش بزنی #عقده ای نباشید😒
1718