2737
2734
عنوان

رشد جنین

114 بازدید | 14 پست

امروز رفتم سونوگرافی اونجا دکتر بهم گفت رشد جنین خیلی کمه 

من هفته هشتم بارداری هستم ولی هفته ششم رو نشون میده خیلی نگرانم

کسی همچین تجربه ای داشته و بچه اش سالمه

طبق پریود باید ۸ باشی ولی جنینت ۶ بود؟

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نگران نباش منم همین بودم سونو اول طبق پریود باید ۷ بودم ولی رفتم گفت ۵ ای و سونوگرافم گفت نگران نباش تا ۲ هفته طبیعیه فرقش چون نگاه کنی دو هفته اول که پریودی و جنین نیست سونو جنین رو از زمان لقاح اندازه میگیره و درسته

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
2738

پسرهای من هر دوشون اینطوری بودن

اتفاق خاصی نیست

فقط لقاح دیرتر از چیزی که دکتر حدس میزنه اتفاق افتاده

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
پسرهای من هر دوشون اینطوری بودن اتفاق خاصی نیست فقط لقاح دیرتر از چیزی که دکتر حدس میزنه اتفاق افت ...

یعنی برا شما هم اتفاق افتاده که سونو نشون بده تو چند هفته کمتر رشد کردن

بین سونو اول و دومم دو هفته فاصله است  ولی کم رشد کرده

اها اونو نمیدونم عزیزم انشالله که سالم به دلت بد راه نده 

یعنی برا شما هم اتفاق افتاده که سونو نشون بده تو چند هفته کمتر رشد کردن

بله عزیزم

من دو تا بارداری داشتم

هر دو هم اینطوری بود و بچه هام با وزن بالای سه کیلو به دنیا اومدن

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
2706