2733
2734
عزیزم چرا روش نشه شما دخترشی  بعدم مگه چیه و چقد جا میگیره بیچاره بهتر از اینکه کتکش بزنه باب ...

خودش نمیاد تاکی بمونه خونه من اینهمه تواون خونخ زحمت کشیده ازش پرستاری کرده زیرش لگن گذاشته حالا بیاد بمونه خونه داماد بدون هیچ حق و حقوقی

اخه از اولشم هیچکس و نداشت که بخواد جایی بمونه اقدام کنه بره طلاق یا هیچ پولی دستش نبود حداقل بره شک ...

عزیزم مامان منم تو همین وضعیت بود، اما با اصرار خود من جدا شد، ما حتی تو مسجد زندگی کردیم اما دیگه راضی نشدیم زیر بار ظلم بریم، از اون سالها الان 14 سال میگذره، خداروشکر همه چیز عالیه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته. با بابات صحبت کن بگو این زن ی عمر باتو بودع حقش این نیس، حواست باشه ب مادرت

حرف میزنم گریه به دست و پاش میفتم میگم اگه نمیتونی حداقل حق و حقوقش بده یا طلاقشو به هیچ صراطی مستقیم نیست این فقط امروز بردمش پزشکی قانونی دیگه نمیدونم چی بشه

کاش مامان منم جوری بود ک میتونستم دوسش داشتهدباشم و دلم براش بسوزه

ولی راطبمون جوریه که تحمل نبودنش واسم راحت تر از بودنشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2731
دعوا ندارن مامانم انقدر ازش میترسع اروم یه گوشه نشسته یه لقمه غذا بده بخوره نده نمیخوره اون یه نامرد ...

تو اگه واقعا دلت برا مادرت میسوزه ببرش پزشک قانونی شکایت کنین دیه تعلق میگیره اینجوری میفهمه بایدتاوانبده

عزیزم مامان منم تو همین وضعیت بود، اما با اصرار خود من جدا شد، ما حتی تو مسجد زندگی کردیم اما دیگه ر ...

خوشبحالتون کاش مامان منم همون موقع جدا میشد یه کاری برای خودش میکرد الان تو ۶۰سالگی و مریضی موندیم چیکار کنیم فقط تونستم امروز ببرمش پزشکی قانونی

2738
دعوا ندارن مامانم انقدر ازش میترسع اروم یه گوشه نشسته یه لقمه غذا بده بخوره نده نمیخوره اون یه نامرد ...

اخی گناه داره مامانت. نمی تونی خودت واسش ای خونه اجاره کنی بره. یاحداقل دوسه روز یکبار بیارش پیش خودت. 

مهریه نداره، مادرت خودش مقصره، اینقدر هیچی نگفته عادت کرده پدرت، باید جلوی پدرت وایسه، بره بهزیستی، ...

مهریه اش ده هزار تومنه ک به پول الان میشه ۱۵ ملیون اونم وکیل گفته باید بری جایی ک عقد کردی و اونم کلی پول خرج کنی تو این سن با کلیه هایی ک از کار افتاده کجا کار کنه

اخی گناه داره مامانت. نمی تونی خودت واسش ای خونه اجاره کنی بره. یاحداقل دوسه روز یکبار بیارش پیش خود ...

نه ندارم ای کاش داشتم تو زندگی خودم موندم نمیزاره جایی بره یا بیاد پیش من بمونه

چه بابایی داری بهش بگو خیلی بامعرفتی . مزن برسر ناتوان دست زور که روزی درافتی به پایش چو مور . البته تقصیر مامانت هم هست توی این همه سال هیچ کاری برای قوی شدن خودش نکرده باباتم سواستفاده میکنه

2706