2733
2739
عنوان

نفرین کردم امشب

176 بازدید | 15 پست

ما بعد ۷ سال قرار بود تابستون امسال عروسی کنیم 

اینم بگم تو این ۷ سال تلاش کردیم تا شرایط عروسی و جورکنیم وکاملاا ز خودمون گذشتیم 

به سختی پول عروسی متوسطتو جور کردیم و یه خونه خریدیم و دادیم مستاحر بخاطر پول پیشش تا بتونیم بدهیامونو بدیم روز هولیم ک اومد تو خونه بهش گفتیم بخدا لنگ پول بودیم وگرنه عروسی میکردیم چون ریالم کمک از کسی نداشتیم  و بهش گفتیم بیا قرارداد ده ماهه ببندیم گفت همون ۱۲ ماه ببیندیم ولی من سر ده ماه خالی میکنم  حالا یه سال شده وما گفتیم ک حالا دیگه تمومه بریم عردسی کنیم تاریخ زدیم و ارایشگاه رزرو کردیم و همه کارمونو کردیم و با توجه به بدجمون یه اتلیه نوبت زدیم ک اگه ریالم هزینش بیشر میشد ما نداشتیم تا اینکه مستاجر نامردمون چون ما کرایمون نصف نصف بقیه خونه ها بود رفته دادگاه و به التماسای ما هم گوش نداده و گفته میخوام از فرصت کرونایی برای مستاجرا استفاده کنم و سه ماه موند خونمون و عروسبمونو انداخت عقب حالا بعد سه ماه تمروز رفتم همون اتلیه ک نوبت بزنم ۳ تومن قیمتاشون بالا رفته حالا عزا گرفتم چجور اون پولو باید جور کنیم حقوق همسرمم این سه ماه همش رفته پای چکای وسیله های خونمون 

شکست خورده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا عروسیتو میگرفتی  3 ماه خونه مادرشوهرت زندگی میکردی  بهتر از اینکه عروسیتو عقب بنداز ...

اخه وسیله های تونمون خونه این و اونه و شرمنده اونام و اینکه اگه مادرشوهر ماورشوهر بود یکم کمک میکرد تو اینهمه قرض نریم 

شکست خورده 
2738

سه تومنو از پول پیششون کسر کن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خواهر اين چه پيشنهاديه؟مگه با استارتر دشمني داري؟😁

خب بره خونه مامانش 

بابا سه ماهه

خب خاله منم 6 ماه با مادرشوهرش زندگی کرد اصلا خونه نخریدن واسه عروسی چون قصد مهاجرت داشت منتظر ویزاشون بودن از سالن عروسی یه راست رفتن منزل مادرشوهر  

خب بره خونه مامانش  بابا سه ماهه خب خاله منم 6 ماه با مادرشوهرش زندگی کرد اصلا خونه نخریدن وا ...

وای چه دلی داشته خدایی مادرشوهرم پا ی شب خونشون میموندیم شب دیر میخوابیدیم صبحم دیر پا میشدیم میگف من تا الان ناهارمم گذاشته بودما شما هستین بهم ریخته همچی شوهرم میگف مگه رو گازت خوابیدیم😂😂😂 همون شد دیگه شام میخورم بازور اونم نمیرم میام خونمون

😂😂😂😂 ارع واقعا اسی اگه نرماله برووووووو  

نیست بخدا نیست از شوهرم اینقد ک اینا پول دارو میکشن نصف پولمون پای اوناست وای به حال اینکه مام بریم اونجا پول خوراک خودمونم‌نمیمونه 

شکست خورده 
2706