2737
2739

پسرم سه سال و یک ماهشه خیلی اذیت میکنه واقعا آسایشو گرفته ازمون وسیله پرت میکنه لگد میزنه بهمون حرف گوش نمیده لجبازی میکنه تا تلویزیونو روشن میکنیم خاموش میکنه نمیزاره گوشی دستمون باشه واقعا موندم چی کارش کنم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر منم همینجوریه با اسن تفاوت که مدام در حال گریه الکیه

واقعا میگی؟ اصلا یعنی من موندم چی کار کنم تنبیه تشویق هیچی جواب نمیده روش همش میگم کجای تربیت ما اشتباه بوده این اینطوری شده

من دو تا دارم از این هیولاهااااااااا

فکرشم داغونم میکنه خدا حفظشون کنه و بهت صبر و توان بده

الهی آمین فک کن حالا این وسط چطور با هم دعوا می کنند سر هر چیز کوچیک که فکرشو بکنی

ولی خب عوضش هم بازی دارن باور کن هیچ چیزی تو دنیا نیس پسر منو پنج دقیقه سرگرم کنه با هیچی بازی نمیکنه همش آویزونه منه 

2738

پسر من سه سال ونیمه تاحدودی اذیت میکنه.ولی حرفم گوش میده.کار اشتباه کرد حتمن بهش بگو .بذار خوب وبد و بدونه .تنبیهم در حد اینکه شلوغ کنی پلیس میاد جلوی در.میترسه

پسرم از باباش خیلی حرف شنوی داره

ولی خب عوضش هم بازی دارن باور کن هیچ چیزی تو دنیا نیس پسر منو پنج دقیقه سرگرم کنه با هیچی بازی نمیکن ...

قبلا منم می گفتم ولی تا نداشته باشی متوجه نمیشی الان به نظر من یه بچه عروسک بازیه و سختی نداره

واقعا میگی؟ اصلا یعنی من موندم چی کار کنم تنبیه تشویق هیچی جواب نمیده روش همش میگم کجای تربیت ما اشت ...

پسر من سر هر چی بگس گریه میکنه سرکار رفتن باباش...روشن شدن تلوزیون بعد چنان جیغ هایی میزنه  که نگوووو انگار ادم بزرگ داره جیع میزنه...به وسیله های برقی و خطرناک مدام دست میزنه..گاهی ۲ دستی میکوبم تو سرم...

حاضرم بریزه و بپاشه ولی الکی نیم ساعت گریه نکنه.اونقدر به گریه هاش حساسم تا صداش درمیاد میگم ببند فقط دهنتو..قبلا اعصابم میریخت بهم میزدمش ولی نکات روانشناسی میخونم.قرص های تقویتی میخورم بتونم تحمل کنم

2706