2410
2553
عنوان

این نشانه ها ینی این مرد با کسیه؟

107 بازدید | 7 پست

بچه ها قبلا این اقا میخواسته با یکی ازدواج کنه عاشق همم بودن ولی یه مشکلی پیش اومده ک بحث شده و جدا شدن حتی خاستگاری هم رفته بوده بعدش دو سال گذشته و ازدواج نکرده منو دید تو بیمارستان من پرستارم اونم خدماتی مثلا عاشقم شد ولی تو چت خیلی پیام نمیداد با اینک ساعتها ان بود ولی کم پی میداد میگفت مدلمه تاژه خودشم عاشقم بود و خودشم درخواست داد و خاستگاری هم اومد خونپادم گفتن نه ب منم گفت حسم نسبت له هروی رابطس رفته حتی یکی دو جلسه روانپزشکم رفت سر این موضوع بهش قرص داده بود بهم گفت خوضله رابطه ندارم از چت و پیام دادن بدم میاد ولی خب یسری برگشت یه هفته بودیم با هم همو هم دیدیم و نتیجه رسیدیم ولی فرداش گفت حوصله چت و پیام ندارم میخوام مدتها تنها باشم دور از همه چی الان ولی میبینم همش آنه دائم ینی با کسیه بچه ها درسته تموم شده رابطه و. ب من ربط نداره ولی من دلم هنوز پیششه ب نظرتون با کسیه و به همین زودی میتونه با کسی باشه و کنار بیاد؟؟ با همچین شخصیتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زمان بیشتری لازم داشته تا کاملا اثرات رابطه قبلش از بین بره. اشتباه کرده شما رو زود درگیر خودش کرده. به نظرم ازش فاصله بگیرید و بهش فکر نکنید. لازم باشه خودش میاد جلو و تلاش میکنه. الان هر کاری میکنه یاد رابطه قبلش میافته.

نه عزیزم از رابطه قبلیش دو سال گذشته بود ک منو دید

مشکل اینه که زمان لازم برای فراموشی واسه اشخاص متفاوته. ایشون ظاهرا کنار نیومده و هنوز آمادگی نداره. ببخشید یکم رک میگم، ممکنه حتی چون طرفش ازدواج کرده، یکم عجله کرده باشه که عقب نیافته ازش. شایدم اینقدر دلسرد شده که هنوز نمیتونه با هیچ دختری رابطه عاطفی عمیق داشته باشه. این جور مواقع یه تغییر عمیق لازمه، یا یه اتفاق مهم که بهش شوک وارد کنه و برش گردونه به زندگی عادی.

در هر صورت شما فعلا فاصله بگیرید.

2714