2733
2734
عنوان

امشب عیده؟!

73 بازدید | 12 پست

اگه اره پس چرا خبری نیست ترقه و جشن و مداحی هیچی نیست 

تازه ما رو به رو حرمم هستیم 

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!

همين كه نزديك اقايين خوشبحالتون😭😭😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

دعام کن

خوشبحالت ک رو ب حرمی🥺🥺

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مداحی نه تو رو خدا

شبیه عزاداری میخونن فقط جای سینه چرپ چرپ دست میزنن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

عاشق صدای اون بوق های امام رضام  از سال ۹۰ نرفتم دلم هواشو کرد

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

جای ما که زیاده شما کدوم منطقه هستین؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
مداحی نه تو رو خدا شبیه عزاداری میخونن فقط جای سینه چرپ چرپ دست میزنن

اونکه اره 😂ولی خب معمولا تو عیدام مداحی میخونن 

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!
2738
اونکه اره 😂ولی خب معمولا تو عیدام مداحی میخونن 

بله   

بله    

میخواستم برای وضعیت واتساپم استوری بزارم پیدا نکردم کلیپ همش با مداحی بود که من خوشم نمیاد یاد غم و غصه میافتم

میخواستم برای وضعیت واتساپم استوری بزارم پیدا نکردم کلیپ همش با مداحی بود که من خوشم نمیاد یاد غم و ...

اره واقعا چنین شبی باید شاد بوددد  

جای ما که زیاده شما کدوم منطقه هستین؟

تازه شروع شد😂

منتظر بودن من تاپیکشو بزنم 😐😅