2726
عنوان

کفش خریدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 115 پست

بچه ها من ی کفشی دارم نود و پنج درصد شبیه همین کفشه و البته جلوش بسته تره و کاملا اندازمه انگشتام پیدا نیستن خیلی حالا سوالم اینه که آیا باید حتما لاک بزنم ب ناخونام بدون لاک خیلی ضایس؟اخه از هر روز هر روز لاک زدن خوشم نمیاد از ی طرف کفشرم خیلی دوس دارم هی نگاش میکنم میبینم نمیپوشمش اعصابم خورد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اونایی که میگن مگه پاهاتو نبردی 🤭🤭

نه پریود بود موند خونه

خب لابد نتی خریده طفلک

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728
بچه ها من ی کفشی دارم نود و پنج درصد شبیه همین کفشه و البته جلوش بسته تره و کاملا اندازمه انگشتام پی ...

نه اصلن، کی گفته حتمن باید لاک داشته باشه پاها

همین که ناخوناتون رو مرتب کنید خوبه شیک هم هست 😁 زیبایی در سادگیه

تقدیر من از بند تو ازاد شدن نیست؛ ‏دیدی که گشودی در و من پر نگشودم
بچه ها من ی کفشی دارم نود و پنج درصد شبیه همین کفشه و البته جلوش بسته تره و کاملا اندازمه انگشتام پی ...

ن گلم لاک حتما لازم نیست فقط پا باید تمییز باشه هم ناخونا هم پاشنه و قوزک پا بعضیا کفش جلوباز میپوشن تو خیابون ادم نگاهش میوفته دلش آشوب میشه

اندازه بود بهتر میشد.

خدایا تنها امیدم تویی نا امیدم نکن....😔.                             لطفاً برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین🙏.                        درخواست دوستی قبول نمیکنم🙏❤️

زیادی اومده بیرون دیگه

ولی فکر نکنم کسی ب اون پایین دقت کنه 🙁

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
نه اصلن، کی گفته حتمن باید لاک داشته باشه پاها همین که ناخوناتون رو مرتب کنید خوبه شیک هم هست 😁 زی ...

مرتب که همیشه مرتب و تمیزم فقط از ناخون بلند و لاک نمی‌دونم چرا انقد بدم میاد😐🤦🏻‍♀️😂حس میکنم ی چیز پلاستیکی شیمیایی رو بدنمونه اذیت میشم نماز و اینا هم که نمیشه

گرفتی مارو؟؟اخه پای زن انقد مو داره!بعدم انگشت دوم مردا اینحوری بلندتره تو زنا ندیدم من🤔

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها انگاشتای پامو بزارم ببینین عجیبه 

همه میگن چقد اندازش یکدسته 🙄

بزارم؟

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2706