2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ابرسان چه مارکی خوبه عزیزم؟  بازسازی برای جای جوشه؟  ببخشید هی سوال میپرسم❤❤

من رلستش کامان میزنم 

اره بازسازی واسه جای جوش وزخم وپوست های مرده 

خیلیا میگن کامان  به پوستمون نساخته 

ریسکه به بعضیا عالیه به بعضیا نه

💚اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد💚 
منو تیره کرد

چقد روصورتت بود؟

اگ بیشتر گذاشته بشه نتیجه عکس میده هر ماسک و...

من بیست دقیقه یا نیم ساعت میذارم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2738
چقد روصورتت بود؟ اگ بیشتر گذاشته بشه نتیجه عکس میده هر ماسک و... من بیست دقیقه یا نیم ساعت میذارم

اره درسته من شب میزدم‌تا صبح

💚اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد💚 
گلاب برای پوست عالیه سفید میکنه

فقط گلاب خالی میزنی عزیزم؟

من با نشاسته میزنم..دو بار گذاشتم تا الآن😀

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
اره درسته من شب میزدم‌تا صبح

اوووو😮

همون نیم ساعت بذار بمونه عزیزم یا ۲۰ مین

منم اینجا شنیدم ک زیادی بمونه رو پوست .نتیجه عکس میده

من رلستش کامان میزنم  اره بازسازی واسه جای جوش وزخم وپوست های مرده  خیلیا میگن کامان &nb ...

اره کامان میگن خیلی ریسکی هستش اگه نسازه جوش میاره

مرسی عزیزم❤❤❤❤

2706