2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂😂واییی

نماز بلد نبودم ، موقع نماز جماعت جشن تکلیف همش نگا دور و ورم میکردم😂😂😂

قنوت نماز ک میشد میموندم چی بگم😕🤦🏻‍♀️🤣

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

مسابقه گذاشته بودن که مجری‌ یک آخوند بود بعدش این آقا گفت من هر سوالی میپرسم باید برعکس جوابشو بدی به من گفت منو دوس داری! منم گفتم بععععله

سالن رفت رو هوا 😂😂😂😂😂😐💔😐💔

وای یادش بخیر واسه مسابقه بزرگ ترا هم بابام رفت هعی چقد خوش بودیم 😂😂😂😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

سجادم پاپیونی بود منم بلد نبودم پاپیون ببندم باز شده بود عر میزدم جامه میدردیم که یکی برام ببنده  

کفش پاشنه بلند سفید گفته بودن بپوشیم من از دختر همسایه قرض گرفتم  بعدم پاشنش شکست 

جشن تکلیف تخمی بود  

😂😂😂😂واییی نماز بلد نبودم ، موقع نماز جماعت جشن تکلیف همش نگا دور و ورم میکردم😂😂😂 قنوت نماز ...

منم فکر میکردم جماعت ینی هیچ ذکری نگیم 

من همینجوری صم و بکم سر نماز دولا راست میشدم  

یه هد بند هم باید میخریدم و میزدیم حتما 

این هد بنده تا یه ذره تکون میخوردم میرفت تو چِشَم😂😂😂😂😐💔

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
 منم فکر میکردم جماعت ینی هیچ ذکری نگیم  من همینجوری صم و بکم سر نماز دولا راست میشدم & ...

واااای😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂واییی نماز بلد نبودم ، موقع نماز جماعت جشن تکلیف همش نگا دور و ورم میکردم😂😂😂 قنوت نماز ...

من همش یه چند روز اول که مثلا نماز جماعت میزاشتن تو مدرسه همش موقعی که بقیه سجده میکردن من که سجدم تموم میشد بلن که میشدم میدیدم هنوز هیشکی پا نشده بازم میرفتم سجده و همش میگفتم کاش کسی نبینه زود بلن شدم🤣🤣🤣

2706