2737
2734
عنوان

ختم 🌺یا رضا🌺 هدیه به امام رئوف ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 100 پست
همگی حاجت روا. هزار بار میگم

ان شاءالله همچنین شما عزیزم قبول باشه❤🙏

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰ تا الهی همکی حاجت روا بشین برا منم تو این شب دعا کنین خدا بهم پسر سالم و صالح بده ان‌شاالله

ان شاا.. خداوند یه پسر صالح  و سالم بهتون ببخشه و عاقبت به خیر بشوید

خدایا شکرت 
2728
سلام ۱۰۰ تا  انشاا... همگی حاجت روا شوید . لطفا برای،کنکور و موفقیت من دعا کنید

ان شاءالله در رشته مورد علاقت پیشرفت داشته باشی 🙏❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2738

سلام فرشته جان منم 1000تا میفرستم لطفا برام دعا کنید که زودتر به حاجتم برسم خیلی داغونم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
التماس دعا...

حاجتروا باشی عزیزم ان شاءالله❤🙏

2706