2726
عنوان

آمده ام ای شاه پناهم بده😭😭😭😭😭 بیاید حرفای دلاتونو بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنجره خونه م دورا دور دید داره به حرم الان میرم رو تراس میگم ایششالله که توام دلت شاد بشه 🤗

دعاكن زودتر خبر قطعي ك منتظرشم برسه خستم

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫
2728
وحشتناک دلم میخواداا وحشتناک هرروز بهش فکر میکنم چشم ب راهم

منم دیروز خواهرم رفته بود حرم گفت اومدم حرم دلم شکست گفتم دمت گرم قابل نمیدونی بیام یه سلامت بدم و عرض ارادت کنم یهو قبل نماز صبح شوهرم بیدار شد گفت پاشوبریم حرم منم بدو حاضر شدم بسم الله 

پنجره خونه م دورا دور دید داره به حرم الان میرم رو تراس میگم ایششالله که توام دلت شاد بشه 🤗

وای عزیز دلم بخدا چشمم پر اشک شد خیلی لطف میکنی خیلی بگو امام رضا خاستمو بده تو این یه هفته خیلی دلم شکسته تروخدا برو بگو ممنونتم انشالله خیر ببینی منم امشب قراره برم زیارت خاهرش حتما دعاتون میکنم

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................  

من زن بودنم را دوست دارم. 

خانوما با دلای پاکتون دعا کنید زندگیم رو به راه شه امسال سال سختیه برام😔😔دعا کنید از وضع بلاتکلیفی در بیام دیگه خسته شدم😔♥برکی که دعا کرد لایکم کنه 

حاجت روا شین

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

انشاالله خدابخادتایکساعت دیگ میرم حرم واسه کنکوریا مشکل دارا مریضا کسایی ک نی نی ندارن همه و همه دعا میکنم دسته جمعی بچه ها واسه حامله شدنم دعا کنین نفساتون حقه التماس دعاااا همگییی

2706