2737
2734

منم دخترمو همون حدودا بود گرفتم فقط دو روز رو نوک سینم پودر زنجبیل زدم دیگه نخورد

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر باید تا بیستو چهار ما شیر بخوره عزیزم گناه داره من خودم پسرم هفده ماهشه همه دندونام داغون شدن ولی تا بیستو دو ماهگی بهش میدم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2728
زود نیست منم ۱۴ ماهشه دیووونم کرده اشتها نداره شما؟ من میووووه و غذا سفت نمیخوره😥

پسرم وچون شیرمیدادم نمیدونستم دخترمو باردار شدن از ۱۳ ماهگی گرفتم تا ۳ یا ۴ ماه بهش شیر پاستوریزه دادم شبا شیشیه میدادم خیلی راحت گرفته شد چلی دخترم نه ی روز فلفل زدن خوردش با فلفل الان ۱۷ ماهشه چون اصلا غذا نمیخوره همش شیر میخوره میخوام به غذا وابسته بشه نه زیاد میوه وغذا هم نمیخوره به میوه های ابکی مثل هندونه طالبی اینا لب نمیزنه 

زود نیست منم ۱۴ ماهشه دیووونم کرده اشتها نداره شما؟ من میووووه و غذا سفت نمیخوره😥

زودم باشه مجبورم بخدا اینقد شیر میخوره نوک سینه ام نازک شده دردم میاد عصبی میشم نمیتونم دیگه بهش شیر بدم 

زودم باشه مجبورم بخدا اینقد شیر میخوره نوک سینه ام نازک شده دردم میاد عصبی میشم نمیتونم دیگه بهش شیر ...

واااای عزیززم منم نوک سینه ام اینجور شد رنگش اینقد نی نی مک میزنه سفیددددد میشه خون توش نمیمونه.

پماد شقاق سینه هیدرودرم میزنم ارومش میکنه..منم فقط شیرر میخواد کلافه  شدم خیلی هم ب خودم وابستس فک کنم بخاطر همین شیر هستش ازش دور میشم گریه میکنه

2738
راستی عزیزم اگه دوس داشتی جواب بده قد و وزن بچهات تو ۱۲ یا ۱۸ ماهگی چقدر بودن. من الان ۱۴ ماهشه ۹ ک ...

دخترم ۲۷ خرداد ۱۷ ماهش تموم شده وزنش ۱۴ کیلوه قدش ۷۳ هستش دخترم تپله غذا نمیخوره شیرم چربه پسرمم تاوقتی که شیرمیخورد تپل بود الان مرداد میشه سه سالش ۱۶ کیلوه لاغرشد بعدازشیرگرفتن

واااای عزیززم منم نوک سینه ام اینجور شد رنگش اینقد نی نی مک میزنه سفیددددد میشه خون توش نمیمونه. پم ...

اره دقیقا منم همینطور تا مینشستم میگفت مم میخوابم میاد سراغم سرگاز میاد سرظرفشویی می اومد سراغم همش میگفت مم الان ازدیروز چسب وبا لاک ومیبینه خودش لباسمو میکشه پایین دیشب یکم بهانه گرفت اب میخواست شیربراش ریختم تو@شیشه نخورد یکم اب دادم خورد خوابید رو دستم صبح هم ساعت ۶ ونیم دیدم گشنشه یدونه ونیم کام بهش دادم خورد خوابید ولی سینه چپم خیلی سغت شده ودرد میکنه 

اره دقیقا منم همینطور تا مینشستم میگفت مم میخوابم میاد سراغم سرگاز میاد سرظرفشویی می اومد سراغم همش ...

عزیز دلم ایشا...بسلامتی و با موفقیت از شیر بگیرییش😍😍

سینه ات رو زیر دوش اب ماساژ بده اروم تا دردش بهتر شه..ببین دارویی چیزی هست بخوری شیرت خشک شع

عزیز دلم ایشا...بسلامتی و با موفقیت از شیر بگیرییش😍😍 سینه ات رو زیر دوش اب ماساژ بده اروم تا دردش ...

رفتم پیش دکتر بهداشت وبا داروخانه گفتن چیزی نمیخواد خودش خشک میشه میترسم که ابسه کنه مشکل سازبشه ؟

از چند نفر با تجربه بپرس حتما ایشا...ک سلامت باشین.

سلام الان خوبم خداروشکر دخترمم کمتراذیت میکنه سه روز اول خیلی گریه میکرد وبهانه گرفت حتی منو میزد چنگم میگرفت الان ارومتر شده 

سلام الان خوبم خداروشکر دخترمم کمتراذیت میکنه سه روز اول خیلی گریه میکرد وبهانه گرفت حتی منو میزد چن ...

آخی طفلی😔خیلی تو فکرش بودم .راستی چیزی میخوره حالا گشنه نمونه

2706