2733
2734
عنوان

شش روز عقب انداختم

1314 بازدید | 60 پست

شش روز عقب انداختم و پریود نشدم ولی نمیدونم برم بی بی چک بزارم یانه یا یک هفته دیگه صبر کنم از طرفی خیلی میترسم حالم گرفته باشه و منفی بشه آخه خیلی دلم بچه میخواد چندبار تاحالا گذاشتم قبلنا و منفی شده بنظرتون بزارم یا بازم صبر کنم هیچ علائمی از پریودی هم ندارم نه از بارداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اخه باردارم من حس ششمم قویه یه حسی بهم گفت بهت بگم مثبته  همیشه چند روز عقب میندازی؟ چند وقته ...

سع ماه پیش همینطوری بودم یک ماه خورده ای پریود نشدم رفتم دکتر درست موقع آزمایش خون پریود شدم فرداش فهمیدم کیست دارم ولی الان کیست ندارم دیگه تازه تحت نظرم قرص ضد کیست می‌خوردم دکتر هم بهم گفت از یازدهم تا شانزدهم اقدام کن ماهم تو همین روزای خرداد اقدام داشتیم 

دفعه پیش ۲۵اردیهشت شدم فروردین هم ۱۴ام شدم نمیدونم حالا ولی تو این مدت قرص کمک بارداری ویتامین ها و قرص آب شدن کیست هم طبق گفته دکتر می‌خوردم 

اخه باردارم من حس ششمم قویه یه حسی بهم گفت بهت بگم مثبته  همیشه چند روز عقب میندازی؟ چند وقته ...

دوست عزیزم شما ک تجربه بارداری دارین ممنون میشم سوال منو جواب بدین..من ۶ روز مونده ب موعدم امروز بیبی زدم بد س دقیق ی هاله خیلیییییییییییی کمرنگ افتاد معده درد و سوزش معده دارم ی هفتس سه شبه شبا سردرد میگیرم خوابم زیاد شده بنظرت ممکنه باردار باشم از اقدامم ۱۳ روز گذشته؟

من ی هفته عقب انداختم .بعدپریودشدم.دکترازمایش اسپرم نوشتع نمیدونیم چیکارکنیم😭😭

اره خیلی حس بدیه درکت میکنم استرس خیلی بده من خیلی استرسی ام برای همین اصلا رغبت نمیکنم برم بی بی استفاده کنم 

دوست عزیزم شما ک تجربه بارداری دارین ممنون میشم سوال منو جواب بدین..من ۶ روز مونده ب موعدم امروز بیب ...

اره همه این علایمو منم دارم درد معده سوزش معده با درد و حساس شدن سینه 

ازمایش ندادی؟ 

سع ماه پیش همینطوری بودم یک ماه خورده ای پریود نشدم رفتم دکتر درست موقع آزمایش خون پریود شدم فرداش ف ...

اون طور که معلومه بارداری شما با این همه قرص تقویتیو اینا 

الان برو یه بی بی بزن بزا من بعد 14 روز مثبت پررنگ بود 

2706