2726
عنوان

ماریا در مسیر چاقی🥵🥵خانومای باردار نیاین❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 23 پست
واسه لاغری چی؟؟ من همسرم خیلی چاقه خودم وزنم و قدم بهم میخوره و نرماله

برا لاغری باید خشک زیاد خورد مثل ادویه ،خرما بدون آب موقع خواب ویه داروی بلغم زدا هست تو عطاری اونو بخره بخوره آب کمتر مصرف کنه اگه زیاد مصرف میکنه یک قاشق کوچک عسل بریزه تو یه پارچ آب بعد بخوره که مزاج اب گرم بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستم بماند ب یادگار که چقدر روغن کردم تو شکمم این روغن‌هایی بود ک ازش گرفتم 

عزیزم نخور اینامضره!

خوش به حالت که لاغری😍😍😍

2728
آی ام باردار بگو رو سیب زمینی چی ریختی😋

بعد که خلالشون کردم روشون نمک و فلفل قرمز و فلفل سیاه و آویشن و پودر گوجه و پودرسیر نشاسته ذرت ودز سوخاری ریختم و ترکیب کردم و سرخ کردم

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
بعد که خلالشون کردم روشون نمک و فلفل قرمز و فلفل سیاه و آویشن و پودر گوجه و پودرسیر نشاسته ذرت ودز س ...

بوس به کلت درست میکنم😍

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی