2737
2734

سلام عزیزم استراحتت رو زیاد کن و دکتر برو

هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

منم داشتم تو هفته ۶ چند روز داشتم خون روشن و تیره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من کرونا گرفتم و استرس زیادی کشیدم هنوزم استرس دارم بعد متوجه شدم یه لکه های قهوه ای میاد من پریودیم نامنظمه اردیبهشت پریود نشده بودم الانم خیلی روزه همینجور لکه بینی دارم لکه های لخته،، نمیدونم چیکار کنم

2728
سلام عزیزم استراحتت رو زیاد کن و دکتر برو  هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوب ...

مرسي عزيزم از راهنماييت . شما مشگلي براتون پيش نيومد با لك بيني ؟ 

2738
مرسي عزيزم از راهنماييت . شما مشگلي براتون پيش نيومد با لك بيني ؟ 

خواهش میکنم گلم

نه الحمدلله الان بچم ۴.۵ ماهشه

استرس نداشته باش و استراحت کن عزیزم

خيلي ميترسم ممكنه جنين سقط بشه ؟ 🥺

خدا نکنه

عزیزم سن سونو جنین من ۱۲ روز کمتر از پریود بود و لکه بینی داشتم و سونو رفتم ۵ هفته و ۵ روز بودم ولی باید تو ۸ هفته میبودم و فقط ساک و کیسه زرده بود احتمال سقط دادن ولی به لطف خدا برام موند

شما هم استرس نداشته باش و دعا و قران زیاد بخون 

خدا نکنه عزیزم سن سونو جنین من ۱۲ روز کمتر از پریود بود و لکه بینی داشتم و سونو رفتم ۵ هفته و ۵ روز ...

اي جانم خدا براتون حفظش كنه عزيزم تا بهم گفتي سوره حجرات اول از هركاري الان رفتم خوندم شما هم دعا كن چيزي نباشه 

اي جانم خدا براتون حفظش كنه عزيزم تا بهم گفتي سوره حجرات اول از هركاري الان رفتم خوندم شما هم&n ...

فدات بشم چشم برات ۱۴ تا صلوات میفرستم انشاءالله به حق امام رضا چیزی نیست و بهمن ماه به سلامتی و با دلخوش میاد بغلت

منم پارسال این موقع تازه باردار شده بودم