2733
2734

کاربر آقا هستم صورت های متوسط خانم رو بگید ممنون میشم لطفا درست و تا جای که میتونید جامع بگید می‌خوام تحلیل کنم بفهمم چه صورتی دوس دارم چه صورتی میتونم تحمل کنم چه صورتی کلا نمی تونم 

البته قصد بر توهین نیستا می‌خوام آینده ازدواج کنم می‌خوام اطلاعات بدست بیارم یکم در مورد خانم ها 

فقط در مورد صورت بگید چه کسانی یا عکس بدین کی ها عالی محسوب میشن کی ها متوسط 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

@چااوجوان    

توهم بیا جمع مشاوران جمع باشه 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

به شما چه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به شما چه 

برا تحلیل می‌خوام قرار نیست در مورد خودتون حرف بزنید که نظرتون در مورد کسایی که در مورد زیبایی شون نظر دارید 

چه صورتی میتونی تحمل کنی چه صورتی نمیتونی؟؟ شما اول یاد بگیر چطوری صحبت کنی😉 واژه تحمل برای ارزش ...

سه حد داره دیگه نمی تونم به دل بشینه (قابل تحمل قابل قبول )یا خیلی زیبا (شیفته شدن ) اگر نوع بیان بد بود عذر می‌خوام قصد توهینی نیست 

شما تموم توقعات از همسر آیندت تو صورتش خلاصه میشه؟!

چه خببررره بابا بسه دیگه کی همچین حرفی زد یه تاپیک زدیم کمک خواستیم هر موضوع رو جدا برسی می کنند اینجا فقط در مورد این موضوع میخواستم اطلاعات کسب کنم 

بنظرم چهره یه چیز کاملا سلیقه ایه...چون من ممکنه یه چهره ای رو بپسندم که شما و دیگران نپسندین و همچنین برعکسش....

یا مثلا دیدم دوتا زن و شوهر با هم بیرون بعد میگن وای این چقد زنش زشته خودش بهتره و فلان خب طرف چهره اش رو پسندیده و باهاش کنار اومده که میتونه باهاش زندگی کنه! و خب البته توی همچین مواردی عشق و دوست داشتن خیلی تاثیر گذاره آدم وقتی کسی رو دوست داشته باشه چهره اشم اگه معمولی ترین باشه براش زیباترینه.... بنابراین زیاد درگیره چهره و ظاهر نشید چیزی که مهمه درون آدم هاست و خب اگه شما انتخابتون زیباترین دختر هم باشه اگه از درون آدم خوبی نباشه و سازگار نباشه قطعا بعد یه مدت حالتم از چهره اش بهم میخوره....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706