2726
عنوان

ی گوهی خوردم استوری کردم تو اینستا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 79 پست

اینقدر ضعیف نباش 

حرف مردم چقدر برات مهمه 

منم سال اول ک قبول نشدم هی میگفتن برو ی رشته بدون کنکور بخون و عمرتو تلف نکن 

واسه منی ک معدل بالا بودم و ارزو رشته تاپ داشتم شنیدن این حرفا سخت بود ولی نشنیدم خودمو نباختم و نشستم مجدد خوندن 

شما ک میبینی دور و وریات اینقدر رو مختن چرا از زندگیت دیلیتشون نمیکنی؟

There is GOD💚💚💚   ..                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا عزیزم یجوری حرف میزنی انکار پروفسور سمیعی هستن اینایی که میگی😐صد در صد هیچی نیستن هروقت چیزی بهت گفتن بگو تو خودت مگه چی هستی منم برم همون بشم ب منم ی بار فامیلمون با خنده و مسخره کردن گفت آره قبول نشده کنکورشو نمیشه هم منم دخترش اونجا بود همسن و سالمه گفتم باشه من هیچی نشدم دختره تو اگه می‌تونه بره بشه همون رشته ای ک من می‌خوام و اگه می‌تونه قبول شه منم ازش یاد بگیرم در جا ساکت شد

وااای چ زود تاثیر گذاشتن روت 

معلومه هدفشون همینه 

مگه همه باید دکتر مهندس بشن اولا 

بعدشم مطمین باش خودشون نتونستن این کارو بکنن

ورزشتو ادامه بده درستم بخون چیزی ک دوسداری قبول میشی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728
اینقدر ضعیف نباش  حرف مردم چقدر برات مهمه  منم سال اول ک قبول نشدم هی میگفتن برو ی رشته ...

والاااا فک میکنن ما مثل اونا آدمای معمولی هستیم که دنبال رشته های آب دوغ خیاری باشیم منم موندم وشت

ببین عزیزم ورزش خیلی خوبه  افرین واقعا بهت تبریک میگم  ولی یادت باشه هیچوقت برات مهم نباش ...

والا اگه بتونی تو ورزش پیشرفت کنی تو  اسیا حداقل مدال اور بشی از خیلیا میتونی جلوتر لاشی از خیلیا ک درس خون هستند

دلم میخواد برم اون حگم و مدال رو بندازم بیرون چ اشتباهی کردم  عاره من کنکور قبول نشدم درسته من ...

سلام گلم خوبي

منظور اين نيست

تو بد برداشت ميكني

منم همينو بهت ميگم ولي منظورم اين نيست تو خنگي و درس ب دردت نميخوره

منظورم اين هست ك راه موفقيت فقط تو اون درس نيست 

وقتي ميتوني جاي ديگه موفق باشي خب اونجا رو هم ادامه بده خودت اذيت نكن

اینقدر ضعیف نباش  حرف مردم چقدر برات مهمه  منم سال اول ک قبول نشدم هی میگفتن برو ی رشته ...

واییییی ینی تا دیروز خوشحال بودم ب خاطر مسابقه 

حالا غلط کردم اومدم قیافه بگیرم استوریش کررم

من ب شدت رو موضوع کنکور حساسم کافیه ی نفر بگ ول کن برو پی هنر

حالا همه اومدن میگن ددس و کنکور تو ب جایی نمیرسی 

من ک جیگرم پای ددس. خون شد جیگرم خون میشه این جمله هو رو میشنوم از فحش بدتره 

از ورزشم بدم اومده دیگگگ

دختره تو ایسنتا تربیت معلمه چس ناله میکنه میگ واییی من حقوقم کمه وای تو کنکور رو ول کن همین ورزش خوبا میخواستم بکشمش گفت ناشکری نکن ای کاش جای تو بودم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین دهن مردم رو نمیشه بست، همیشه حرفی واسه گفتن دارن، من بهترین دانشگاه تهران کارشناسی و ارشد خوندم، الان هم دانشجوی دکتری هستم، به مامانم گفتن بچه هات به هیچ جا نرسیدن، درس خوندن تهش هیچی نیس 

اونوقت واسه بچه خودش  ۵۰ میلیون خرج کلاس کنکور کرده که قبول بشه😐

عاره اول شدم دیروز مسابقه خیلی شاد و خوشحال بودم دیگ گند زدن تو اینستا ب اعصابم

خوشحال باش، حرف مردم برات مهم نباشه، از لجشون ده تا حکم بگیر والا،  انشالله کنکور هم قبول میشی دهنشون بسته میشه 

2706