2726

ی گوهی خوردم حکم مسابفه دیروز رو استوری کردم تو اینستا ک مسابقه اورده بودم گند زدن ب اعصابم عق

هعی میگن کنکور ب جایی نمیرسی ولش کن بچسپ ورزش بابا ولم گن 

دلم میخواد چشمام رو از کاسه در بیارم ولی این حرفا نشنوم عق 

عملا دارن میگن باباااااا تو هیچ عنی تو درس نیستی الکی خوندی ول کن

تف ب ورزش متنفرم کردن تو اینستا

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین عزیزم ورزش خیلی خوبه  افرین واقعا بهت تبریک میگم 

ولی یادت باشه هیچوقت برات مهم نباشه بقیه مطلع بشن ازاینکه جایی قهرمان شدی یا موفق شدی  به هیچ عنوان برات مهم نباشه  دوما که خیلی مهتره اصلا برات مهم نباشه بقیه چی میگن 

اشتباه منو خیلی ها شبیه منو نکن 

برا خودت زندگی کن

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ورزشی میری؟

بیخیال بابا بعضیا زر زیاد میزنن منکه دیگه گوشامو کامل بستم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2728
چه ورزشی میری؟ بیخیال بابا بعضیا زر زیاد میزنن منکه دیگه گوشامو کامل بستم

دلم میخواد برم اون حگم و مدال رو بندازم بیرون چ اشتباهی کردم 

عاره من کنکور قبول نشدم درسته من خنگم احمقم نفهمم چرا میان میگن همین ادامه بده بیخیال کنکور علملا میگن تو احمقی 😧😧

ببین عزیزم ورزش خیلی خوبه  افرین واقعا بهت تبریک میگم  ولی یادت باشه هیچوقت برات مهم نباش ...

اشتباه کردم استوری کردم اشتباه محض

عصبیم کردن بدجور

چیزی مهمه کنکور

این ورزش ده تا مقام بیار چ ارزشی داره؟

دلم میخواد برم اون حگم و مدال رو بندازم بیرون چ اشتباهی کردم  عاره من کنکور قبول نشدم درسته من ...

بیخیال بابا 

به منم میگفتن نرو نرو باشگاه 

از ورزش چیزقی بهت نمیرسه و تو.  عرضه هیچکاری نداری و...

بعد اینکه رفتم دیدن یچیزی شدم باهاش

الان میگن افرین چه خوب که رفتی 

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
بیخیال بابا  به منم میگفتن نرو نرو باشگاه  از ورزش چیزقی بهت نمیرسه و تو.  عرضه هیچ ...

بهم میگن درس ول کن دلم میخواد اتیششون بزنم اینایی توی اینستا هستن فقط 

بهم میگن درس ول کن دلم میخواد اتیششون بزنم اینایی توی اینستا هستن فقط 

گوش نده بهشون

غلط اضافی میکنن 

تنهابا ورزش چیزی نمیشی 

سعی کن ایندفعه کنکورو قبول بشی تا دهنشون سرویس بشع

گوش نده بهشون غلط اضافی میکنن  تنهابا ورزش چیزی نمیشی  سعی کن ایندفعه کنکورو قبول بشی ت ...

بخدا عصبیمم کردن متنفر شدم از کلمه ورزش حالت تهوع دیگ میگیرم

😧😧😧😧😧😧😧😧😧😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عق عق عق ای کاش اصلا مدال نمیاوردم ای کاش نمیرفتم

من رو موضوف کنکور حساسم چرا میگن ول کننننن.چراااااااا دهنشون سرویسسس وایی

بخدا عصبیمم کردن متنفر شدم از کلمه ورزش حالت تهوع دیگ میگیرم 😧😧😧😧😧😧😧😧😧😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

حالا خودت اینقدر. ناراحت نکن 

ولش. بابا 

اشتباه کردم استوری کردم اشتباه محض عصبیم کردن بدجور چیزی مهمه کنکور این ورزش ده تا مقام بیار چ ار ...

با ورزش حال روحت خوبه 

میتونی رشته تربیت بدنی بخونی اگه علاقه داشته باشی برا خودت یه موسسه ورزشی بزنی  

یکی تو خوابگاهمون بود به بهانه همین مقام اوردنا نصف کشورای جهانو گشته بود  اییینقده حالش خوب بود 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
با ورزش حال روحت خوبه  میتونی رشته تربیت بدنی بخونی اگه علاقه داشته باشی برا خودت یه موسسه ورز ...

دیگ حالم از ورزشم بهم میخوره

با ورزش حال روحت خوبه  میتونی رشته تربیت بدنی بخونی اگه علاقه داشته باشی برا خودت یه موسسه ورز ...

ای خاک تو من بشه عققققققق😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

دلم میخواد سرمو بکوبم تو دیوار 

2706